خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان

پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفت.
در پیام تبریک سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد آمده است :
بسم ا...الرحمن الرحیم
جوانان ایران اسلامی الگوی برتر خود را در حضرت علی اکبر (ع) که آئینه تمام نمای نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) می باشد؛یافته و پرتوی از نور مهر وجود او را در تاریخ انقلاب اسلامی خود به نظاره نشسته است.
حضرت علی اکبر(ع) به عنوان یک جوان آگاه ، با بصیرت و ولایت مدار ، الگویی شایسته برای جوانان ایران اسلامی است و جوانان ایران اسلامی به تاسی از نهضت عاشورا و حضرت علی اکبر (ع) در هشت سال دفاع مقدس آگاهانه در مقابل ظلم و استبداد ایستادگی کردند و به یمن برکت حضور همین جوانان بود که هیچ گزندی به ایران و انقلاب اسلامی نرسید و امروزه با تکیه بر همین جوانان شاهد رشد و بالندگی ایران هستیم .
امروز با شناختن نیاز ها و دادن امکانات مناسب به نسل جوان و مبارزه هدف دار با هجمه فرهنگی استکبار و تبیین شخصیت حضرت علی اکبر (ع) برای نسل جوان می توان به فرمایش مقام معظم رهبری لبیک گفت و این کشور را برای همیشه از تمامی آسیب ها ایمن ساخت
جوانان بدون شک مهمترین و ارزشمند ترین سرمایه های ایران اسلامی هستند که می توانند آینده موفقیت آمیز ایران اسلامی را در عرصه های جهانی تضمین کنند.
حضرت علی اکبر (ع) بهترین الگو برای جوانان ایران اسلامی است و انتظار می رود جوانان عزیز در زندگی خود آن حضرت را الگوی خود قرار دهند.
اینجانب ضمن بزرگداشت و تبریک این روز خجسته؛و ضمن تقدیر از تلاشگران عرصه سلامت کشور، روز جوان را به همه جوانان سرافراز میهن اسلامی به خصوص جوانان و سمنهای استان چهار فصل کهگیلویه وبویراحمد تبریک می‌گویم و امیدوارم که با همت بلند و اراده استوار خود در سایه توجه بیش از پیش مسئولین ، در برهه‌های حساس کشور نقش آفرینی نمایند ، و ایمان دارم مشکلات و مسائل مختلف از جمله مشکلات و تنگناهای اقتصادی و معیشتی با یاری جوانان متعهد و متخصص یکی پس از دیگری حل می‌شود و آینده کشور به دست همین جوانان عزیز ، ساخته خواهد شد .
توفیق و موفقیت روز افزون تمامی مردم همیشه قهرمان ایران اسلامی بویژه جوانان غیور و سرافراز کشورمان را از درگاه ایزد منان خواستارم.
سید محمد تقی علوی
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو