خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی در جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد : آئین تجلیل از پرستاران و کادر درمانی بیمارستان شهید جلیل یاسوج برگزار می شود/ بررسی عملکرد مالی هیات های استانی

علوی در جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد : آئین تجلیل از پرستاران و کادر درمانی بیمارستان شهید جلیل یاسوج برگزار می شود/ بررسی عملکرد مالی هیات های استانی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
آئین تجلیل از پرستاران و کادر درمانی بیمارستان شهید جلیل یاسوج برگزار می شود/ بررسی عملکرد مالی هیات های استانی

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در اولین نشست شورای معاونین ورزش و جوانان استان از برگزاری آئین تجلیل از پرستاران و کادر درمانی بیمارستان شهید جلیل در مبارزه با بیماری کرونا خبر و خواستار بررسی عملکرد مالی سال 1398 هیات های استانی شد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در اولین نشست شورای معاونین ورزش و جوانان استان از برگزاری آئین تجلیل از پرستاران و کادر درمانی بیمارستان شهید جلیل در مبارزه با بیماری کرونا خبر و خواستار بررسی عملکرد مالی سال 1398 هیات های استانی شد .
اولین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در سال 1399 با موضوعیت پیشگیری از بیماری کرونا با حضور مدیر کل ،معاونین و اعضای شورای معاونین و روسای هیات های همگانی ،پزشکی ورزشی و روستایی و عشایری استان برگزار شد .
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، ضمن تبریک سال نو که طبق منویات مقام معظم رهبری به نام " سال جهش تولید " نامگذاری شده ،از تلاش کارکنان ،روسای هیات های استانی و شهرستانی و کسانی که برای اعتلای ورزش کهگیلویه وبویراحمد در سال گذشته تلاش کردند تقدیر کرد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان ،راه نجات یک جامعه را " صداقت و راست کرداری " برشمرد و بر رعایت سیره و آداب نبوی در تمام امورات زندگی تاکید کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد ،تغدیه ،ورزش و دوری از هیجان و استرس روحی و روانی را سه عامل مهم در زندگی امروزه ذکر و ضمن تشکر از جامعه ورزش در پویش در خانه ماندن ،بر رعایت نظافت فردی و اجتماعی تاکید کرد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان بر ضد عفونی اماکن ورزشی و عدم هر گونه فعالیت تا رفع کامل شیوع بیماری کرونا در سطح استان تاکید و از تلاش حراست ،روسای هیات های پزشکی ورزشی ،ژیمناستیک ،رئیس هیات پزشکی ورزشی شهرستان بویراحمد در ضد عفونی و گند زدایی اداره کل و اماکن ورزشی تقدیر کرد.
علوی، بر همگانی کردن فعالیت های ورزشی در منازل ،ایجاد شور و نشاط در بین احاد جامعه ،ساخت و نشر کلیپ های ورزشی در فضای ورزشی توسط هیات های همگانی و روستایی و عشایری با حضور قهرمانان ،مدال آوران ورزش استان ،پیشکسوتان ،مربیان و داوران با پویش و موضوعیت در خانه ماندن تاکید کرد .
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد، از برگزاری "آئین تجلیل از پرستاران و کادر درمانی بیمارستان شهید جلیل شهر یاسوج "پیشگامان خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا" در آینده نزدیک خبر و از رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان خواست در این زمینه هماهنگی لازم صورت پذیرد .
این مقام مسئول در ورزش و جوانان استان خواستار شیفت بندی کارکنان ورزش و جوانان استان از تاریخ 23 فروردین ماه شد و از معاونت توسعه ورزش و بازرسی اداره کل خواستار بررسی عملکرد مالی هیات های استانی در سال 1398 شد
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد بر ضد عفونی و گند زدایی مجدد اداره کل و مکانهای ورزشی در سطح استان تاکید و ازمعاونین و کارکنان اداره کل و شهرستانها خواست در جهت پیشگیری از ویروس منحوس کرونا با ستاد مبارزه با کرونا اداره کل و استان همکاری کنند.
پیگیری و خرید دو دستگاه تب سنج برای اداره کل و جامعه ورزش توسط هیات پزشکی ورزشی استان با هماهنگی فدراسیون پزشکی ورزشی کشور از دیگر موضوعات مطرح شده توسط علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد بود .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو