خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد : 12مجمع انتخابات هیات های استانی در سال 1399 برگزار می شود

علوی خبر داد : 12مجمع انتخابات هیات های استانی در سال 1399 برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
12مجمع انتخابات هیات های استانی در سال 1399 برگزار می شود

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری 12 مجمع انتخابات هیات های استانی در سال 1399 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری 12 مجمع انتخابات هیات های استانی در سال 1399 خبر داد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش و جوانان استان افزود: مجمع انتخابات12 هیات استانی در سال 1399 برگزار می شود.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تبریک سال نو و تقدیر از تلاش یکساله کلیه روسای هیات های استانی و شهرستانی در سال 1398 ،از برگزاری 12 مجمع انتخابات هیات های استانی تا پایان سال 1399 خبر و اظهار داشت:با هماهنگی با فدراسیون ها ،انشاالله مجمع انتخابات هیات های استانی، دوچرخه سواری، پزشکی ورزشی ،تیراندازی با کمان،تیراندازی ،گلف، شمشیر بازی ، جودو ، هندبال، انجمن های ورزشی ،کونگفو ،روستایی و عشایری و بوکس برگزار خواهد شد .
مدیر کل ورزش و جوانان استان از برگزاری 9 مجمع انتخابات در سال 1398 و 17 مجمع انتخابات در سال 1397 در استان خبر و تصریح کرد:یکی از برنامه های اداره کل سرو سامان دادن به هیات های فاقد رئیس می باشد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری نشست شورای معاونین در هفته جاری در اداره کل با موضوعیت مبارزه با بیماری خبر داد و ضمن تاکید بر رعایت قوانین و موازین بهداشتی توسط ورزشکاران و جامعه ورزش استان،خواستار تداوم تعطیلی کامل کلیه اماکن ورزشی و باشگاهها تا رفع بیماری کرونا شد.
علوی ،از حمایت های مادی و معنوی اداره کل به هیات های استانی همچون سالهای گذشته خبر و از روسای هیات های استانی و شهرستانی خواست با هماهنگی معاونت توسعه ورزش و بازرسی اداره کل نسبت به ارایه عملکرد مالی سال گذشته خود اقدام کنند.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو