خانه اخبار ایران اخبار ورزش در اطلاعیه شمار۱۰ ستاد مقابله با کرونا در ورزش اعلام شد: کلیه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تعطیل است

در اطلاعیه شمار۱۰ ستاد مقابله با کرونا در ورزش اعلام شد: کلیه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تعطیل است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
کلیه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تعطیل است

 

 

 

 

 

 

ستاد مقابله با کرونا در ورزش پس از جلسه عصر روزسه شنبه در وزارت ورزش و جوانان، اطلاعیه شماره ۱۰ خود را درباره فعالیت های ورزشی سطح کشور منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و فدراسیون پزشکی ورزشی کشور ،ستاد مقابله با کرونا در ورزش پس از جلسه عصر روزسه شنبه در وزارت ورزش و جوانان، اطلاعیه شماره ۱۰ خود را درباره فعالیت های ورزشی سطح کشور منتشر کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران،در این اطلاعیه آمده است: پیرو بررسی دقیق شرایط همه گیری بیماری کرونا در سطح کشور و برابر استعلام از ستاد ملی مقابله با کرونا کلیه رقابت های ورزشی تا پایان اردیبهشت تعطیل خواهد بود.
همچنین باشگاه های ورزشی دولتی و خصوصی نیز فعلا تا ۱۵ اردیبهشت ماه تعطیل می باشند.
در این اطلاعیه آمده است: بدیهی است تصمیمات آینده در خصوص فعالیت های ورزشی پس از بررسی شرایط و استعلام های رسمی از ستاد ملی مقابله با #کرونا، اعلام خواهد شد.
در این اطلاعیه تصریح شده است: این ستاد در تصمیم گیری های آینده فرصت لازم را برای پیگیری تمرینات در اختیار باشگاه ها قرار خواهد داد.
در این اطلاعیه در خصوص فعالیت فدراسیون های ورزشی در بخش ملی، آمده است: تمام فدراسیون های ورزشی مکلفند مربیان تیم های ملی را به تدوین و پیگیری دقیق برنامه های آماده سازی از راه دور( مجازی) و تمرین در خانه برای ملی پوشان موظف کنند. ضمن اینکه فعالیت های آموزشی و برنامه های ترویج ورزش همگانی آنلاین را با جدیت پیگیری کنند.

ستاد مقابله با کرونا در ورزش یادآور شده است: درباره چگونگی حمایت از باشگاه های خصوصی در ستاد ملی مبارزه با کرونا و هیات وزیران پیگیری و تصمیم گیری لازم به عمل خواهد آمد

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو