خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اولین جلسه شورای کارکنان ورزش و جوانان استان در سال 1399 برگزار شد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اولین جلسه شورای کارکنان ورزش و جوانان استان در سال 1399 برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
اولین جلسه شورای کارکنان ورزش و جوانان استان در سال 1399 برگزار شد

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری اولین نشست شورای کارکنان اداره کل با حضور مدیر کل ،معاونین و کارکنان و با رعایت مسایل بهداشتی و پورتکل ستاد مبارزه با بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری اولین نشست شورای کارکنان اداره کل با حضور مدیر کل ،معاونین و کارکنان و با رعایت مسایل بهداشتی و پورتکل ستاد مبارزه با بیماری کرونا خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی و سخنگو اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:این جلسه به منظور ابلاغ دستورالعمل های مبارزه و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ،رعایت مسایل بهداشتی فردی و اجتماعی و پورتکل های ستاد مبارزه با این بیماری تشکیل و راهکارهای مناسب ارائه شد.
راد سلیمانی ،رئیس اداره توسعه منابع انسانی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد در این نشست ضمن تبریک سال نو ،از تعامل و همکاری کارکنان در این ایام تقدیر و از ارتقاء حوزه های اداری ورزش و جوانان استان در سال گذشته خبر و اظهار داشت:امیدوارم با تلاش همکاران و مدیریت علوی این روند در سال جاری تداوم داشته باشد.
کبری راد سلیمانی ،رئیس اداره توسعه منابع انسانی ورزش و جوانان استان ، از برگزاری دوره های آموزش ضمن خدمت و کارگاه های ارتقای شغلی همکاران در حوزه های اداری در سال جدید خبر و ازتلاش همکاران در ضد عفونی و گند زدایی اداره کل و اماکن ورزشی در این ایام تقدیرکرد.
رئیس اداره توسعه منابع انسانی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،امنیت و سلامت کارکنان در این ایام را از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان برشمرد و ضمن تاکید بر رعایت نکات بهداشتی در محیط اداری ،خواستار برنامه ریزی حوزه های اداری در جهت ارتقای جایگاه ورزش و جوانان استان شد.
رحمت الله شاکری ،معاونت فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان نیز از برنامه ریزی و کمک به افراد بی بضاعت وکم درآمد جامعه با مشارکت سازمان های مردم نهاد استان در ایام ماه مبارک رمضان خبر و اظهار داشت:1900 خانوار در این ایام توسط حوزه فرهنگی و امور جوانان و مشارکت سازمان های مردم نهاد استان تحت پوشش قرار خواهند گرفت.
شادمان گودرزی ،معاونت توسعه ورزش اداره کل در ادامه این نشست ،از ارتقای جایگاه ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در سه سال گذشته در طرح استعداد یابی خبر و بیان داشت:در سال 1397 جایگاه 28 کشور را کسب کردیم که این مقام در سال 1398 با تلاش کلیه کارکنان وروسای هیات های استانی و شهرستانی به رتبه 24کشور ارتقا یافت.
گودرزی ،معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد ،برگزاری اردو های تیم های ملی ،حضور روسای فدراسیونها،برگزاری مجامع استانی و کسب 4مقام برتر در رشته های هندبال ،قایقرانی،هاکی و موتای در جشنواره استعداد یابی برتر کشور ،کسب مقام های متعدد قهرمانی ورزشکاران استان در میادین کشوری و بین المللی را از دستاوردهای ورزش و جوانان استان در سال گذشته عنوان و خواستار تلاش مضاعف جامعه ورزش در ارتقای ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد شد.
معاونت توسعه ورزش و جوانان استان ،برگزاری نشست شورای ورزش استان ،تشکیل ستاد بازیهای 2022هانگزو چین و 2022جوانان سنگال را به ریاست کلانتر استاندار استان را از برنامه های مهم این اداره کل ذکر و اظهار امیدواری کرد با تلاش و همکاری جامعه ورزش و جوانان استان ،حمایت مسئولین استانی و کشوری شاهد رشد و ارتقای ورزش کهگیلویه بویراحمد در سال 1399 باشیم .
در این نشست مسئولین ستادی اداره کل به بیان مشکلات و پیشنهادات در حوزه های مختلف اداری پرداختند که توضیحات و راهنماییهای لازم توسط مدیر کل ورزش و جوانان استان ارایه شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو