خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: تحرک در ورزش قهرمانی و توسعه فعالیت های جوانان از اولویت های ورزش استان در سال 1399/ افتتاح هتل ورزش در سال 1399

علوی خبر داد: تحرک در ورزش قهرمانی و توسعه فعالیت های جوانان از اولویت های ورزش استان در سال 1399/ افتتاح هتل ورزش در سال 1399

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تحرک در ورزش قهرمانی و توسعه فعالیت های جوانان از اولویت های ورزش استان در سال 1399/ افتتاح هتل ورزش در سال 1399

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در اولین نشست شورای ورزش کارکنان این اداره کل ،تحرک در ورزش قهرمانی و توسعه فعالیت های جوانان را از اولویت های ورزش استان در سال جاری عنوان و از افتتاح هتل ورزش شهریاسوج در سال 1399 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در اولین نشست شورای ورزش کارکنان این اداره کل ،تحرک در ورزش قهرمانی و توسعه فعالیت های جوانان را از اولویت های ورزش استان در سال جاری عنوان و از افتتاح هتل ورزش شهریاسوج در سال 1399 خبر داد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد که در اولین نشست شورای کارکنان ورزش و جوانان سخن میگفت با تبریک سال نو ،سالی که طبق منویات مقام معظم رهبری به نام "سال جهش تولید" نامکذاری شده است ،خواستار تلاش و همت مضاعف کارکنان و جامعه ورزش در تحقق شعار سال شد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان از تلاش کارکنان ،معاونین ،مسئولین ستادی ،ادارات شهرستانها و جامعه ورزش و جوانان استان در سال گذشته در کسب دستاورد ها و مقام کشوری و بین المللی تقدیر و بیان داشت :با کسب رتبه برتر اداره کل در جشنواره شهید رجایی در سال گذشته ،پرچم ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در بین دستگاه های اجرای استان به اهتزار درآمد و این مهم را مدیون تلاش کلیه کارکنان اداره کل و جامعه ورزش استان میدانم و از بابت خدا را شکرگذارم.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،حضور دومین بار سلطانی فر ،مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و معاونین و افتتاح پروژه های ورزشی را یکی از افتخارات دستگاه ورزش و جوانان برشمرد و بیان داشت:سال 1399 سالی متفاومت از سال گذشته در ورزش کهگیلویه بویراحمد خواهد بود.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد،سال 1399 را "سال تحرک جدید در ورزش قهرمانی" و" توسعه فعالیت برای جوانان "برشمردو خواستار برنامه ریزی مدون و منظم در حوزه های مختلف اداری و ورزشی شد.
علوی،خواستارتقویت آموزش و استعداد یابی در رشته های مختلف ورزشی ، مسئولیت پذیری و پرهیز از بی تفاوتی در حوزه اداری و ورزشی و صرفه جویی در هزینه های آب ،برق ،گاز و تلفن شد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محیط اداری در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تاکید و از همکاران اداره کل و شهرستانها خواست در جهت رعایت ضوابط ورود و خروج با امور اداری همکاری کنند.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از تلاش یکساله پرسنل دفتر فنی و مهندسی در افتتاح و کلنگ زنی اماکن و پروژه های ورزشی ،از افتتاح هتل ورزش شهر یاسوج در سال 1399 خبر و خواستار تشکیل تعاون مسکن و ورزش ویژه کارکنان ورزش و جوانان استان شد.
علوی،در پایان ضمن آرزوی صحت و سلامت برای مقام معظم رهبری ،خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،ملت بزرگ ایران ،جامعه ورزش و جوانان کشور و استان کهگیلویه وبویراحمد،خواستار رعایت مسایل بهداشتی فردی و اجتماعی در ریشه کنی و رفع بیماری منحوس کرونا شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو