خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد در پیامی سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی وپایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد در پیامی سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت .
متن پیام تبریک سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزرش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران به شرح زیر است.
بسم الله الرحمن الرحیم
دوم اردیبهشت ماه، سالروز تاسیس نهادی مردمی و برخاسته از آرمان های مردم به نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران است که در سال 1358 به فرمان حضرت امام خمینی(ره) تشکیل گردید.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی الهی و برآمده از متن خواست‌های انقلابی ملت و محصول اندیشه بلند امام راحل در حفظ ارزش‌های انقلابی و پشتیبانی از امت‌های مظلوم و نهضت‌های استکبار ستیز جهانی است. این نهاد انقلابی کارآمدی خود را در تأثیرگذارترین عرصه‌های پیشرفت نظام اسلامی به خوبی نشان داده، دشواری‌ها را به جان خریده و تبدیل به شجره طیبه پرثمری شده که توانسته همراه و همگام سایر نیروهای مسلح و ارکان نظام، پایه‌های مستحکم انقلاب را تقویت و در مسیر اعتلای نظام اسلامی جانفشانی کند.
سپاه پاسداران از نهادی انقلابی و متعلق به همه ملت ایران است که از بدو تاسیس تا کنون توانسته است با حضور مقتدرانه در صحنه های مختلف در کنار سایر نیروهای نظامی وامنیتی عزت و اقتدار ایران اسلامی را در برابر دشمنان به خوبی حفظ و با رشادت، از خودگذشتگی ، ایثارگری نیروهای مخلص ، توانمند و متعهد ضمن برقراری امنیت وآرامش وخنثی نمودن تهدیدها در جامعه همواره یار و یاور و حامی و همکار دولت و ملت بوده است.
سپاه همراه و همگام با نیروهای نظامی، بسیجی و مردمی، در کنار دولت و مردم، در روند توسعه استان کهگیلویه وبویراحمد و حل مشکلات مردم و در حوادث غیر مترقبه نیز درخشان ظاهر شده که نمونه آن اقدامات و تلاش های وافر این سبزپوشان در راستای مبارز و پیشگیری از کرونا در چند ماه اخیر بوده است.
اینجانب سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه برادران سپاهی به ویژه فرماندهی محترم سپاه، بسیجیان و پرسنل زحمتکش سپاه پاسداران استان کهگیلویه وبویراحمد تبریک و تهنیت می گویم و موفقیت همه این عزیزان را در مسیر اعتلای ایران اسلامی مسئلت می نمایم.
سید محمد تقی علوی
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو