خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: پوشش 1900 خانوار در طرح همت جوانانه ،کمک مومنانه

علوی خبر داد: پوشش 1900 خانوار در طرح همت جوانانه ،کمک مومنانه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پوشش 1900 خانوار در طرح همت جوانانه ،کمک مومنانه

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ازپوشش 1900 خانوار کم درامد و مستحق در پوشش و طرح همت جوانانه و کمک مومنانه با کمک و مشارکت سازمان های مردم نهاد استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزرات ورزش و جوانان وبه نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ازپوشش 1900 خانوار کم درامد و مستحق در پوشش و طرح همت جوانانه و کمک مومنانه با کمک و مشارکت سازمان های مردم نهاد استان خبر داد.
سید محمد تقی علوی ،مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبردر گفتگو با پایگاه خبری ورزش و جوانان استان اظهار داشت:در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و مقام عالی وزارت ورزش و معاونت امور جوانان مبنی بر کمک معیشتی در ماه مبارک رمضان به خانواده های نیازمند تحت پوشش رزمایش "همت جوانانه ،کمک مومنانه ،جلسه ای با حضور معاونین جوانان و توسعه ورزش اداره کل و رئیس سازمان های مردم نهاد استان و رئیس پایگاه مقاومت اداره کل برگزار و مقرر شد که تمامی هیاتها ورزشی ،سازمان های مردم نهاد استان بهمراه بسیج ورزشکاران و خیرین 1900 خانوار نیازمند در استان شناسایی و تحت پوشش کمک های مادی و معنوی قرار گیرند.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان با تاکید بر استقاده از تمام ظرفیت های موجود در حوزه های مختلف اداری و ورزشی در این امر خداپسندانه ،خواستار مشارکت جامعه ورزش و جوانان در این طرح شد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان ابراز امیدواری کرد: بتوانیم از این ماه پر خیرو برکت الهی نهایت بهره برداری را داشته باشیم.
علوی ،هدف از برگزاری این طرح را جامه عمل پوشاندن به فرمایشات مقام معظم رهبری و سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در طرح و رزمایش "همت جوانانه و کمک مومنانه" عنوان و اظهار امیدواری کرد این مسئله بتواند به صورت بسیار مطلوب، شایسته و با برنامه ریزی مناسب در سطح استان کهگیلویه وبویراحمد اجرایی شود.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد ، با اعلام اینکه ما با توجه به مسلمان و شیعه بودن معتقدیم، در موقع نیاز و ضرورت باید این کمک، همدلی و همراهی به ویژه در ماه مبارک رمضان که شرایط بسیار خاص است، صورت پذیرد، تصریح کرد: علاوه بر این موارد، بحث های معنوی، اخلاقی و انسانی و مسائل شرعی آن نیز مطرح است که همه ی به آن اعتقاد داریم.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان ،سمن های مردم نهاد استان وروسای هیات های استانی ابراز امیدواری کرد با سطح تعاملات گسترده تری که بین مجموعه سمن ها و حوزه معاونت پیش می آید، شاهد اتفاقات بهتری در این حوزه باشیم.
این مقام مسئول در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به هفته جوان اشاره کرد و بیان داشت: متأسفانه به بدلیل شیوع ویروس کرونا نتوانستیم امسال برنامه های هفته جوان را شاهد باشیم اما جا دارد همین جا از همه ی سمن هایی که در بحث مقابله با شیوع این ویروس اقدامات بسیار خوبی انجام دادند، قدردانی کنم.
علوی ، با بیان اینکه اقدامات سمن ها در بحث مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا در جامعه رصد شد، گفت: کمک های بسیاری در بحث گندزدایی و ضدعفونی معابر و اماکن عمومی، توزیع مواد بهداشتی و توزیع مواد خوراکی و اقلام به حاشیه نشینان و اقشار آسیب پذیر استان کهگیلویه وبویراحمد صورت پذیرفت که این ستودنیست.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو