خانه اخبار ایران اخبار ورزش برزگر خبر داد:کسب یک طلا و یک نقره ره اورد مسابقات برترینهای مجازی کیک بوکسینگ واکو بانوان کشور

برزگر خبر داد:کسب یک طلا و یک نقره ره اورد مسابقات برترینهای مجازی کیک بوکسینگ واکو بانوان کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
کسب یک "طلا و نقره "ره آورد اولین دوره رقابتهای برترینهای مجازی کیک بوکسینگ واکو بانوان کشور"

 

 

 

 

 

 

برزگر رئیس هیات انجمن های ورزشی استان کهگیلویه بویراحمد از کسب یک مدال طلا و یک نقره توسط ورزشکاران بانوان استان در اولین دوره رقابتهای برترینهای مجازی کیک بوکسینگ واکو بانوان کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،برزگر رئیس هیات انجمن های ورزشی استان کهگیلویه بویراحمد از کسب یک مدال طلا و یک نقره توسط ورزشکاران بانوان استان در اولین دوره رقابتهای برترینهای مجازی کیک بوکسینگ واکو بانوان کشور خبر داد.
حسن برزگر ،رئیس هیات انجمن های ورزشی استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :اولین دوره مسابقات مجازی کیک بوکسینگ‌ واکو با هدف پویش در خانه بمانیم تحت عنوان جام «مبارزه با کرونا» با شناخت نفرات برتر در دو بخش آقایان و بانوان ‌به پایان رسید.
برزگر ،رئیس هیات انجمن های ورزشی استان ادامه داد: این رقابتها با حمایت کنفدراسیون‌آسیا و در ۴ استایل موزیکال فرم (سافت استایل و هارد استایل با سلاح و بدون‌ سلاح ) در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و با حضو بیش از ۱۰۰ ورزشکار از ۱۲ استان کشور بصورت پخش زنده ( آنلاین) برای اولین بار در ایران و جهان برگزار شد.
رئیس هیات انجمن های ورزشی استان کهگیلویه وبویراحمد افزود: مسئولیت برگزاری این مسابقات را رضا دیناروند رئیس کمیته مسابقات و محمدرضا رمضانی رئیس کمیته داوران انجمن واکو ایران تحت نظارت مستقیم ناصر نصیری رئیس انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران و رئیس کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا (واکو آسیا) برعهده داشتند.همچنین محمدرضا ذره، عباس گیاهی، عبدالرضا رسولی ، شهرام اسدی و زینب جباری از داوران رسمی انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران قضاوت این مسابقات را طبق قوانین بین المللی حاکم بر انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران انجام‌دادند.
برزگر در خصوص نفرات برتر این مسابقات نیز بیان داشت : در بخش آقایان رده سنی بزرگسالان محمد استوار، حسین مکی و امیر رضا محسنی از کرمان و محمد باقری از گیلان، در جوانان مهدی عالی از اصفهان و در نوجوانان امیر حسین کاراموزیان از کرمان در ۲ فرم و سبحان نارویی از سیستان و بلوچستان در بخشهای مختلف به عنوان نخست دست یافتند.
رئیس هیات انجمن های ورزشی استان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص نتایج بخش بانوان این رقابتها تصریح کرد :
در بخش بانوان‌ رده سنی بزرگسالان فائزه سلیمانی در ۲ فرم و فاطمه اسماعیلی از اصفهان و ستاره یادگاری از گیلان، در جوانان بیتا خبری از اصفهان در ۲ فرم، مهدیه شعبانی از خراسان رضوی و مهرانا موگویی از لرستان و در نوجوانان حدیث حسینی از اصفهان در ۲ فرم، مطهره کیخا از سیستان و بلوچستان به مقام برتر دست یافتند.
حسن برزگر از کسب یک مدال طلا و یک نقره توسط بانوان استان در این رقابت ها خبر و گفت : در این مسابقات مبینا بی نیاز در رده سنی نوجوانان از کهکیلویه و بویراحمد به مقام اول و مدال طلا و در رده سنی جوانان
نیلوفر تاجدینی موفق به کسب مقام دوم (نقره)شدند.
رئیس هیات انجمن های ورزشی استان کهگیلویه بویراحمد ضمن تبریک این موفقیت به علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و جامعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد ، از زحمات مربی شایسته بانوان شهین جعفری ، رئیس انجمن کیک بوکسینگ واکو بانوان استان تقدیر و تشکر کرد.
آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 10 اردیبهشت 1399 ساعت 14:43 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو