خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد برگزار شد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری اولین نشست کارگروه توسعه مدیریت ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در سال 1399 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری اولین نشست کارگروه توسعه مدیریت ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در سال 1399 خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:با حضور مدیر کل ،معاونین ،مسئولین ستادی اداره کل ،اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت ورزش و جوانان استان با موضوعیت ارزیابی عملکرد اداره کل در سال 1398 برگزار شد.
دلباز جو ،معاونت توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این جلسه ضمن تشکر از تلاش یکساله مجموعه کارکنان و مسئولین ستادی ،از ارزیابی عملکرد جشنواره استانی شهید رجایی و کشوری بین دستگاههای ورزش و جوانان کشور خبر و بیان داشت :برای ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی جهت شرکت در جشنواره شهید رجایی در سال جاری ،حداکثر تا روز 15اردیبهشت ماه می بایست مستندات در سامانه ارزیابی عملکرد ثبت شود.
مسیح دلباز جو ،معاونت توسعه منابع انسانی ورزش و جوانان استان از کسب رتبه و مقام اول دستگاه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در بخش تخصصی جشنواره شهید رجایی با کسب امتیاز 1000 و کسب رتبه 14 در بخش عمومی در سال 1397 در بین 76 دستگاه برتر استان خبر و از تلاش کلیه کارکنان ورزش و جوانان در کسب این موفقیت تقدیرکرد.
معاونت توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خواستار تلاش مضاعف همکاران در کسب مجدد این مقام در جشنواره شهید رجایی در ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی شد و بر برنامه ریزی و بررسی نقاط ضعف و قوت سال گذشته تاکید کرد.
پایمرد ،دبیر کارگروه ارزیابی عملکرد اداره کل ورزش و جوانان استان در ادامه این نشست به تشریح برنامه ها ،بررسی نقاط قوت و ضعف حوزه های مختلف درارزیابی عملکرد اداره کل در جشنواره شهید رجایی سال گذشته اشاره و خواستار مشارکت و تلاش مسئولین ستادی و کارگروه ها در ارتقاء جایگاه اداره کل در ارزیابی سال 1398 شد.
پریسا پایمرد ،دبیر کارگروه ارزیابی عملکرد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد کسب رتبه برتر در شاخص های اختصاصی و کسب رتبه 14 در سرجمع شاخص های عمومی و تخصصی در جشنواره شهید رجایی در سال 1397 در بین 76 دستگاه اجرایی استان را برگ زرینی در ورزش و جوانان استان برشمرد و خواستار همت و تلاش بیشتر اعضای کارگروه توسعه مدیریت در کسب امتیاز بیشترو ارتقای جایگاه دستگاه ورزش و جوانان در ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی شد .
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه مبارک رمضان ،از معاونت توسعه منابع و تلاش کارکنان ورزش و جوانان استان در کسب مقام برتر در جشنواره شهید رجایی سال 1397 تقدیر کرد .
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان، تدبیر و سرعت بخشیدن در حوزه های اداری و جمع آوری عملکرد دستگاه ورزش تاکید و خواستار استفاده از ظرفیت ها و فرصت ها در حوزه های مختلف در بررسی و ارایه عملکرد اداره کل شد.
مدیر ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر صرف جویی درحامل های آب ،برق ،گاز و تلفن تاکید و از نبود اعتبار لازم در راه اندازی و احداث آسانسور در محیط اداری گلایه کرد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد ،راه اندازی اتوماسیون اداری و استفاده بهینه از فضای الکترونیک در محیط اداره کل را از مهمترین دستاوردهای اداره کل در سه سال گذشته یاد و اظهار داشت:استفاده از هرگونه وسایل شخصی در سیستم اداری بدون کسب اجازه ممنوع و با کارکنان متخلف در این زمینه برخورد قانونی می شود.
توجه به موضوعیت شیفت بندی و حضور کارکنان عضو کارگروه توسعه مدیریت و ارزیابی عملکرد از دیگر مصوبات این نشست بود.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو