خانه اخبار ایران اخبار ورزش حاتمی خبر داد:تعامل دو دستگاه ورزش و جوانان استان وسپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در طرح همت جوانانه ،کمک مومنانه

حاتمی خبر داد:تعامل دو دستگاه ورزش و جوانان استان وسپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در طرح همت جوانانه ،کمک مومنانه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
در جلسه مسئولین دو دستگاه ورزش و جوانان و سپاه پاسداران بر تعامل دو دستگاه در طرح همت جوانانه ،کمک مومنانه تاکید شد

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد از برگزاری نشست مشترک مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با مسئولین سپاه پاسداران استان خبر و اظهار داشت:در این جلسه بر تعامل دو دستگاه در اجرای طرح همت جوانانه ،کمک مومنانه تاکید شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی وپایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد از برگزاری نشست مشترک مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با مسئولین سپاه پاسداران استان خبر و اظهار داشت:در این جلسه بر تعامل دو دستگاه در اجرای طرح همت جوانانه ،کمک مومنانه تاکید شد.
آرمـــان حاتــمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر گفت :جلسه مشترک مدیر کل ورزش و جوانان استان با مسئولین سپاه استان در خصوص طرح همت جوانانه ،کمک مومنانه برگزار شد.
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان افزود:در این نشست که با حضور علوی مدیر کل ،گودرزی و شاکری معاونین اداره کل ،شجاعت پیروزه رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد استان ،سرهنگ ارسلانجو مسئول ستاد تخصصی اقشار سپاه استان ،سرهنگ تندر پورمسئول بسیج ادارات و سرهنگ آران مسئول بسیج ورزشکاران برگزار شد ،در خصوص نحوه خرید و توزیع اقلام مورد نیاز در طرح همت جوانانه و کمک مومنانه بحث و تبادل نظر شد.
شاکری ،معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان از پویش و کمک به 1900 خانوار در طرح همت جوانانه ،کمک مومنانه توسط اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با مشارکت هیات های ورزشی و سمن ها خبر داد.
گودرزی ،معاونت توسعه ورزش اداره کل از آمادگی هیات های استانی و شهرستانی در اجرایی این طرح خبر و پیشنهاد داد در این طرح از پاکبانان شهرداری تجلیل و تقدیر شود.
اسلانجو ،مسئول ستاد تخصصی اقشار سپاه استان از انعقاد تفاهمنامه و حساب مشترک بین سپاه استان و استانداری خبر و بیان داشت:27000 کارمند با پرداخت یک روز حقوق خود در سطح استان در این طرح مشارکت دارند.
سرهنگ اسلانجو از مشارکت دستگاه های اجرایی و نهادهای استانی در این طرح خبر و اظهار داشت :کمیته امداد امام خمینی (ره )8000 خانواد ،بهزیستی استان 1500 خانوار،هلال احمر استان 1000خانوار را تحت پوشش قرار خواهند داد.
مسئول ستاد تخصصی اقشار سپاه استان از حضور خود جوش گروه های مردمی در این طرح خبر و افزود:در فاز نخست این طرح به 1200 خانواده بی بضاعت در شهر یاسوج کمک رسانی خواهد شد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از حضور سپاه پاسداران در این طرح قدردانی کرد و سپاه را حافظان سلامت ،مدافعین امنیت ومیهن نامید و از تلاش شبانه این عزیزان در پاسداشت نظام تقدیر کرد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان از سیاست گذاری وزارت ورزش و جوانان طبق منویات مقام معظم رهبری در طرح همت جوانانه ،کمک مومنانه با مشارکت بسیج ورزشکاران ،جامعه ورزش استان و سازمان های مردم نهاد استان خبر و خواستار استفاده از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد ،کارکنان اداره کل ،هیات های استانی باشگاههای ورزشی در این طرح شد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد در شناسایی افراد بی بضاعت توسط دستگاه های اجرایی تاکید و از توزیع اقلام بهداشتی و خوراکی در حاشیه شهر یاسوج توسط سازمان های مردم نهاد استان در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان از مشارکت کارکنان اداره کل و شهرستانها در اختصاص یک روز حقوق خود در طرح همت جوانانه و کمک مومنانه خبر و تصریح کرد:طبق دستورالعمل وزارت ورزش و جوانان ،اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد آمادگی هر گونه کمک مادی و معنوی در اجرای بهتر این طرح را دارد.
هماهنگی دو دستگاه در خرید و توزیع اقلام مورد نیاز از مهمترین مصوبات این نشست بود.
آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 10 اردیبهشت 1399 ساعت 14:47 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو