خانه اخبار ایران اخبار ورزش هفدهمین جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار شد

هفدهمین جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
هفدهمین جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار شد

 

 

 

 

 

 

هفدهمین جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش در محل فدراسیون پزشکی ورزشی به ریاست مهرزاد خلیلیان، سرپرست این فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و به نقل از فدراسیون پزشکی ورزشی کشور ،هفدهمین جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش در محل فدراسیون پزشکی ورزشی به ریاست مهرزاد خلیلیان، سرپرست این فدراسیون برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در این جلسه که ناصر پور علیفرد، رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، ایلخان نوری رئیس فدراسیون نجات غریق، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک، سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ، نماینده وزارت بهداشت و دیگر اعضا حضور داشتند، پس از بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین شرایط شیوع کرونا در سطح کشور مقرر شد فدراسیون پزشکی ورزشی پروتکل های بهداشتی جامعی جهت تمرینات و چگونگی مسابقات فوتبال تدوین کند تا در صورت از سرگیری تمرینات و مسابقات فوتبال این دو مهم تحت این دستورالعمل عملیاتی شود.
همچنین مقرر شد در خصوص فعالیت ورزشی دیگر باشگاه ها و رشته های ورزشی دستورالعمل های قبلی بازنگری شود تا در صورت آغاز فعالیت های ورزشی تمام جوانب بهداشتی در اماکن ورزشی لحاظ شود.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو