خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مطرح کرد :. حمایت اداره کل از هیات پزشکی ورزشی / ارتقای هیات پزشکی ورزشی /تجهیز مرکز فیزیوتراپی

علوی مطرح کرد :. حمایت اداره کل از هیات پزشکی ورزشی / ارتقای هیات پزشکی ورزشی /تجهیز مرکز فیزیوتراپی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
حمایت اداره کل از هیات پزشکی ورزشی / ارتقای هیات پزشکی ورزشی /تجهیز مرکز  فیزیوتراپی

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات هیات پزشکی ورزشی استان از حمایت مادی و معنوی ورزش و جوانان استان از این هیات خبر و خواستار ارتقای هیات و تجهیز مرکز فیزیوتراپی شد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات هیات پزشکی ورزشی استان از حمایت مادی و معنوی ورزش و جوانان استان از این هیات خبر و خواستار ارتقای هیات و تجهیز مرکز فیزیوتراپی شد .
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد که در مجمع انتخابات هیات پزشکی ورزشی استان سخن میگفت ضمن تبریک انتخاب مجدد اسحاق غلامپور بعنوان رئیس جدید این هیات و توفیق خدمت رسانی بیشتر به جامعه ورزش و قهرمانان ، از حمایت دستگاه ورزش و جوانان استان خبر و خواستار استفاده بهینه از ظرفیت ها در ارتقای این هیات و تجهیز مرکز فیزیو تراپی هیات شد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان از برنامه ششم توسعه اداره کل و وزارت ورزش و جوانان کشور در رشد و شکوفایی فرهنگی ، عمرانی و ورزشی اداره کل کهگیلویه وبویراحمد خبر و بر توجه به اصل آموزش ،ارائه خدمات بهینه به مصدومین و قهرمانان و گسترش فضای مرکز فیزیوتراپی تاکید کرد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر تعامل بیشتر هیات با فدراسیون در تجهیز مرکز فیزیو تراپی تاکید و خواستار برنامه ریزی و تلاش بیشتر اعضای هیات پزشکی ورزشی استان و شهرستان ها در افزایش ورزشکاران سازمان یافته و نظارت بیشتر بر مدارس فوتبال و باشگاهها شد .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو