خانه اخبار ایران اخبار ورزش دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی کشور در یاسوج: قانون مداری علوی باعث رشد و ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد در کشور شده است

دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی کشور در یاسوج: قانون مداری علوی باعث رشد و ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد در کشور شده است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
قانون مداری علوی باعث رشد  و ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد در کشور شده است

 

 

 

 

 

 

مسجدی دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی کشور در مجمع انتخابات هیات استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :قانون مداری علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان باعث رشد و ارتقای ورزش کهگیلویه بویراحمد در کشور شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مسجدی دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی کشور در مجمع انتخابات هیات استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :قانون مداری علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان باعث رشد و ارتقای ورزش کهگیلویه بویراحمد در کشور شده است.
محمد اسد مسجدی ،دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی کشور در مجمع انتخابات هیات پزشکی ورزشی کهگیلویه وبویراحمد ضمن تبریک به اسحاق غلامپور بدلیل انتخاب مجدد بعنوان رئیس هیات پزشکی ورزشی استان ،بر تعامل بیشتر هیات با اداره کل ورزش و جوانان تاکید و بیان داشت :قانون مداری علوی مدیر کل ورزش و جوانان عامل رشد و ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد در کشور شده است .
مسجدی ،دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی کشور از عضویت طیبه حق ستان نایب رئیس هیات استان در یکی از کمیته های فدراسیون خبر و خواستار تلاش اعضای هیات استان و شهرستانها در رونق و رشد بیمه ورزشکاران استان شد .
دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی کشور از سقوط سرانه بیمه ورزشکاران سازمان یافته در بحث بیماری کرونا ویروس خبر و بر بازرسی از اماکن ورزشی ،باشگاهها تاکید و خواستار عدم بازرسی از باشگاههای فاقد پروانه و مجوز قانونی شد .
محمد اسد مسجدی از زحمات هیات و اداره کل در تهیه ماسک ، دستکش و مواد ضد عفونی و توزیع بین ورزشکاران در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و علوی مدیر کل در برگزاری خوب و منظم مجمع انتخابات هیات تقدیر کرد .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو