خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز ملی "خلیج فارس

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز ملی "خلیج فارس

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 پیام تبریک  مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز ملی "خلیج فارس"

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی به مناسبت روز ملی خلیج فارس گفت:نام نامی خلیج فارس تا ابد جاودان است و تصور ناسنجیده آنانی که تحریف این نام تاریخی را دنبال می‌کنند، در برابر اسناد معتبر و متقن تاریخی رنگ می بازد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی به مناسبت روز ملی خلیج فارس گفت:نام نامی خلیج فارس تا ابد جاودان است و تصور ناسنجیده آنانی که تحریف این نام تاریخی را دنبال می‌کنند، در برابر اسناد معتبر و متقن تاریخی رنگ می بازد.
متن پیام علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به این شرح است:
"
خلیج فارس" نامی که همبستگی و همدلی همه ایرانیان در سراسر جهان را با خود همراه می سازد و دهم اردیبهشت ماه، به عنوان «روز ملی خلیج فارس»، وفاق همه ایرانیان را رقم می زند.
خداوند را شاکریم که در سایه غیرت و همت و عزم ملی نام خلیج فارس به عنوان مظهر صلح و دوستی، برای همیشه، بر فراز تاریخ ایران خواهد درخشید.
اگرچه خلیج‌فارس تنها نقطه‌ی کوچکی در نقشه‌ی با عظمت ایران است، اما آزادی و آزادگی تمام ایرانیان را در خود خلاصه کرده و نماد غیرت ملی و تمامیت ارضی ایرانیان شده است.
نام ، نامی خلیج فارس تا ابد جاودان است و تصور ناسنجیده آنانی که تحریف این نام تاریخی را دنبال می‌کنند، در برابر اسناد معتبر و متقن تاریخی رنگ می بازد. از همین‌رو، باید گفت که نام خلیج فارس همیشه در تاریخ تمدن ایران جاودانه باقی خواهد ماند.
اینجانب این روز ملی را به همه هموطنان عزیز بویژه مردم ولایت مدار استان کهگیلویه وبویراحمد ،جامعه بزرگ ورزش و جوانان کشور و استان کهگیلویه وبویراحمد تبریک عرض می‌کنم و برای ایران اسلامی عزت و سربلندی و برای خلیج فارس، نامی ماندگار در همیشه تاریخ بشریت آرزو دارم.
سید محمد تقی علوی

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو