خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: جلسه ویدیو کنفرانسی علوی مدیر کل ،سرپرست هیات تیراندازی استان با رئیس و دبیر فدراسیون تیراندازی کشور

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: جلسه ویدیو کنفرانسی علوی مدیر کل ،سرپرست هیات تیراندازی استان با رئیس و دبیر فدراسیون تیراندازی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
جلسه ویدیو کنفرانسی علوی مدیر کل ،سرپرست هیات تیراندازی استان با رئیس و دبیر فدراسیون تیراندازی کشور

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری جلسه ویدیو کنفرانسی مدیر کل و سرپرست هیات تیراندازی استان با رئیس و دبیر فدراسیون تیراندازی کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری جلسه ویدیو کنفرانسی مدیر کل و سرپرست هیات تیراندازی استان با رئیس و دبیر فدراسیون تیراندازی کشور خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد از برگزاری جلسه آنلاین و ویدیو کنفرانسی علوی مدیر کل ،طاهری سرپرست هیات تیراندازی استان با علی دادگر رئیس و ملک محمدی دبیر فدراسیون تیراندازی کشور خبر و بیان داشت :در این جلسه عملکرد هیات تیراندازی استان مورد نقد و بررسی قرار گرفت .
علی دادگر ،رئیس فدراسیون تیراندازی کشور کسب 6سهمیه المپیک توسط ورزشکاران و قهرمانان این فدراسیون در المپیک 2020 توکیو را در بین 53 فدراسیون را یکی از افتخارات فدراسیون تیراندازی عنوان و بیان داشت :"پرچم فدراسیون تیراندازی "بالاست .
دادگر ،رئیس فدراسیون تیراندازی کشور ، نبود ارز و اعتبارات را یکی از معظلات این فدراسیون ذکر و از ساماندهی تیم ها و ورزشکاران این فدراسیون جهت حضور در المپیک و کسب سکو در این رقابتها خبر وخواستار توجه به اصل آموزش و شناسایی استعدادها در مدارس شد .
رئیس فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران از کمک پنج میلیون تومانی و اختصاص 1000 عدد فشنگ به هیات تیراندازی استان خبر و ضمن تاکید بر برگزاری دوره های آموزشی مربیگری و داوری ،از حضور مدرسان این فدراسیون در استان در جهت رشد و ارتقای سطح دانش مربیان و داوران و ورزشکاران هیات خبر داد.
دادگر ،از ارتقای رتبه 32 سال 1396 هیات استان در ارزیابی عملکرد به رتبه 22 در سال 1397 ابراز خرسندی کرد و اظهار امیدواری کرد در صورت تامین اعتبار لازم دو قبضه اسحله به استان و هیات اهدا خواهد شد .
علی دادگر ،رئیس پرتلاش و خستگی ناپذیر فدراسیون تیراندازی کشور بر برپایی المپیاد استعدادیابی و حضور ورزشکاران هیات در این مسابقات در سال گذشته اظهار رضایت کرد و خواستار برنامه ریزی مدون در رشته اهداف پروازی در استان شد .
رئیس فدراسیون تیراندازی از عدم حضور تیمی از هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد در لیگ باشگاههای استان ابراز گلایه و نگرانی کرد و اظهار داشت:در صورت فراهم شدن مقدمات تیمی از هیات تیراندازی استان در رقابتهای باشگاههای کشور ،اسکان مجانی در اختیار ورزشکاران هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد قرار خواهد گرفت و ورودی مسابقات با تخفیف 50 درصدی خواهد بود.
این مقام مسئول در فدراسیون تیراندازی کشور ،حضور ساناز شادی خواه در جمع ملی پوشان کشور را برگ زرینی از افتخارات ورزش کهگیلویه وبویراحمد و هیات تیراندازی برشمرد و از نبود اعتبارات لازم در تجهیز سالن تیراندازی استان خبر داد.
علی دادگر از افزایش 50 درصدی آمار بیمه شدگان این هیات در سال گذشته از 38 نفر به 69 نفر خبر و ضمن تاکید بر افزایش آمار بیمه شدگان هیات در سال جاری بیان داشت:ملاک ارزیابی هیات های استانی آمار بیمه شدگان می باشد.
رئیس فدراسیون تیراندازی کشور از کسب دو سهمیه دیگر این فدراسیون از طریق رنکینک جهت شرکت در المپیک پیش رو خبر و تصریح کرد:این مهم دور از دسترس نیست .
وی از حضور در مجمع انتخابات هیات تیراندازی کهگیلویه بویراحمد در آینده نزدیک خبر و مردمان استان را مردمانی سلحشور دانست و خواستار تلاش بیشتر دررشد و اعتلای این هیات در کشور شد.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد از کسب 6 سهمیه ورزشکاران فدراسیون تیراندازی در المیپک 2020 توکیو ابراز خرسندی کرد و این موفقیت را "انقلاب بزرگ و جدید در تیراندازی کشور دانست و از تلاش دادگر رئیس ،اعضای فدراسیون تیراندازی در کسب این موفقیت تقدیر کرد .
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان بر تلاش مضاعف ورزشکاران هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد در کسب مقام های کشوری ،آسیایی تاکید و حضور ساناز شادی خواه در تیم ملی تیراندازی کشور را افتخار ورزش تیراندازی استان برشمرد و از کادر مربیان تیم ملی تیراندازی بانوان کشور تقدیر کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از حضور بخش خصوصی در هیات تیراندازی استان خبر و خواستار حمایت فدراسیون در خرید اسحله و مهمات و حضور دادگر رئیس فدراسیون تیزاندازی کشور در برگزاری مجمع انتخابات این هیات در سال جاری شد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان از افزایش بیمه شدگان هیات در سال 98 نسبت به سال 1397 خبر و بیان داشت:تعداد بیمه شدگان این هیات در سال 1397 ،70 نفر بوده که این رقم در سال 1398 به 134 نفر افزایش یافت.
رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون تیراندازی کشور بر مدون کردن عملکرد هیات ،تعامل بیشتر با فدراسیون و اداره کل تاکید و از آمادگی فدراسیون در ارائه مشورت و حمایت در برگزاری دوره های مربیگری و داوری ، جذب سرمایه گذار و اسپانسر در ورزش هیات تیراندازی کهگیلویه بویراحمد خبر داد.
ملک محمدی دبیر فدراسیون تیراندازی کشور از تلاش شبانه روزی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تقدیر و خواستار ترغیب و جذب ورزشکاران در رشته اهداف پروازی شد.
طاهری ،سرپرست هیات تیراندازی کهگیلویه بویراحمد از راه اندازی بخش خصوصی در هیات تیراندازی استان در آینده نزدیک خبر و خواستار حمایت فدراسیون در دو بخش هزینه ای و ارسال تجهیزات شد.
اشکان طاهری ،سرپرست هیات تیراندازی استان از برگزاری دوره های استعداد یابی رایگان در این هیات خبر و خواستار حضور مدرسین فدراسیون در امر آموزش بانوان و بر گزاری مجمع انتخابات این هیات شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو