خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز  جهانی کار و کارگر

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد در پیامی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر ، این قشر توانمند و زحمتکش را همواره بازوی توانمند و موتور محرکه تولید و پویایی اقتصادی در کشور و پیام آور نشاط و سرزندگی دانست که با تلاش بی وقفه و بروز خلاقیت و کارآفرینی در عرصه کار و تولید بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی می افزایند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد در پیامی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر ، این قشر توانمند و زحمتکش را همواره بازوی توانمند و موتور محرکه تولید و پویایی اقتصادی در کشور و پیام آور نشاط و سرزندگی دانست که با تلاش بی وقفه و بروز خلاقیت و کارآفرینی در عرصه کار و تولید بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی می افزایند.
در پیام تبریک سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
کار، در حقیقت نماد عزت و بالندگی فرد در جامعه است و اجتماعی که فرهنگ کار و تلاش در آن جاری باشد جامعه ای خودکفا خواهد بود و بر این مبنا کارگران بازوی حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی می باشند.
روز جهانی کارگر، بهانه و فرصتی است که قدردانی جامعه و مردم را از زحمات کارگران شریف، تلاشگران خط اول تحرک، تولید، اقتصاد و پیشرفت کشور بیان نماید.
به یقین جایگاه تلاش و کوشش ارزشمند کارگران شریف برای آبادانی ایران عزیز، در فرهنگ و ارزشهای انسانی ما بسیار درخشان و ویژه میباشد.
در کلام خداوند و فرمایشات پیامبر عزیز و ائمه اطهار نیز عنایت خاصی به عزت و شرافت عرق پیشانی و کارگران جامعه شده است که خود گواه بسیار روشن و‌ محکم جایگاه والای کارگران جامعه اسلامی است. کارگران عزیزی که امانت دار هستند و با تلاش خود و با حفظ سرمایه های در اختیار و انجام صحیح کارها، رزق و‌ روزی حلال سر سفره خانواده خود می‌برند.
کارگران همواره بازوی توانمند و موتور محرکه تولید و پویایی اقتصادی در کشور، پیام آور نشاط و سرزندگی به شمار می روند که با تلاش بی وقفه و بروز خلاقیت و کارآفرینی در عرصه کار و تولید بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی می افزایند.
قطعا رشد و‌ تعالی اقتصاد و توسعه جامعه نیز در گرو تلاشهای ارزشمند و‌صادقانه کارگران عزیز میباشد که در کنار تمام همکاران خود به تحقق رویاهای شیرین فرزندانشان و آینده میهن عزیز همت گذاشته اند.
هرچند تنگناهای جامعه کارگری به دلایل مختلف از جمله تحریم های ناجوانمردانه استکبار جهانی برکسی پوشیده نیست، اما کارگران فهیم و زحمتکش با اندیشه ای روشن و آگاه به مسائل روز دوشا دوش دولت مردان، نوید آینده ای روشن برای ایران اسلامی را سر می دهند.
اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از کارگران متعهد و پرتلاش کشور و استان کهگیلویه وبویراحمد به پاس زحمات صادقانه این قشر عزیز در عرصه کار، تلاش و فعالیت، روز جهانی کار و کارگر را به یکایک کارگران زحمتکش و مردم شریف استان تبریک عرض نموده و سلامتی همه را از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.
امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام سال "جهش تولید " نامگذاری شده، کارگران دلسوز و متعهد همچون گذشته با تکیه بر خلاقیت و نوآوری در راستای تحقق شعار سال گام بردارند تا شاهد فضای کسب و کار و توسعه اشتغال پایدار برای فرزندان این مرز و بوم باشیم
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو