خانه اخبار ایران اخبار ورزش حاتمی خبر داد: طی حکمی ،علوی بعنوان رئیس کمیته ورزش و جوانان دفاع مقدس استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد

حاتمی خبر داد: طی حکمی ،علوی بعنوان رئیس کمیته ورزش و جوانان دفاع مقدس استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
طی حکمی ،علوی بعنوان رئیس کمیته ورزش و جوانان دفاع مقدس استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد

 

 

 

 

 

 

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت:طی حکمی به امضای کلانتری استاندار،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بعنوان رئیس کمیته ورزش و جوانان دفاع مقدس استان تعیین و منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی وپایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت:طی حکمی به امضای کلانتری استاندار،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بعنوان رئیس کمیته ورزش و جوانان دفاع مقدس استان تعیین و منصوب شد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:
طی حکمی به امضای کلانتری استاند ار کهگیلویه وبویراحمد ،سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان به عنوان رئیس کمیته ورزش و جوانان دفاع مقدس کهگیلویه وبویراحمد تعیین و منصوب شد.
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد ادامه داد:
در این حکم که به امضای حسین کلانتری استاندار کهگیلویه بویراحمد رسیده آمده است:
حکم مسئولیت
در تقدم ملاک ها ،هیچ ارزشی و ملاکی مهمتر از تقوی و جهاد در راه خدا نیست
حضرت امام خمینی (ره)
هشت سال دفاع مقدس ما ،صرفا یک امتداد زمانی و فقط بک برهه زمانی نیست. گنجینه ی عظیمی است که تا مدت های طولانی ،ملت ما می تواند از آن استفاده کند ،آن را استخراج کند و مصرف کند و سرمایه گذاری کند . حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی )
جناب آقای سید محمد تقی علوی
مدیر کل محترم ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد
دفاع مقدس طلایه دار اقتدار ،عزت ،سربلندی و ایستادگی مستضعفان و رنج دیدگان عالم در برابر زور گویان و استعمارگران غرب و شرق گردید . بی شک حفط ارزش ها و حماسه های فرزندان برومند و شجاع این مرز و بوم در گرو اهتمام علاقه مندان این عرصه می باشد.
اینک در حالی آغاز بهار مقارن با چهلمین سال آغاز جنگ تحمیلی و دفاع مقدس ملت بزرگ ایران است که شاهد تبلور صلابت نظامی ،علمی ،فرهنگی ،سیاسی و ... در سایه مقاومت و پایداری در برابر استکبار جهانی و حامیان منطقه ای آن هستیم.
با استعانت از خداوند سبحان و نظر به سوابق ،تعهد ،تجارب ارزشمند و شایستگی های علمی و تخصصی ،جنابعالی را به عنوان "رئیس کمیته ورزش و جوانان دفاع مقدس استان" تعیین و منصوب می نماییم.
ان شا الله با پیروی از صراط نورانی حضرت امام خمینی (ره ) و شهیدان والامقام و پیروی از فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی )و بهره گیری از قابلیت های استان و همکاران محترم و در راستای گام دوم انقلاب اسلامی و شعار سال ،جهشی عظیم در تمامی عرصه ها برای تحقق تمدن نوین اسلامی بردارید.
حسین کلانتری
استاندار و رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس
کهگیلویه وبویراحمد
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو