خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: توزیع 220 بسته معیشتی بین نیازمندان در قالب کمک مومنانه اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

علوی خبر داد: توزیع 220 بسته معیشتی بین نیازمندان در قالب کمک مومنانه اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
توزیع 220  بسته معیشتی بین نیازمندان در قالب کمک مومنانه اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به ماه مبارک رمضان و فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: تعداد 220 بسته معیشتی بین نیازمندان شهر یاسوج در قالب رزمایش همت جوانانه ،کمک مومنانه توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به ماه مبارک رمضان و فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: تعداد 220 بسته معیشتی بین نیازمندان شهر یاسوج در قالب رزمایش همت جوانانه ،کمک مومنانه توزیع می‌شود.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در کمک به نیازمندان اظهار کرد: در این راستای رزمایش کمک‌های مومنانه توسط اداره کل ورزش و جوانان استان و با مشارکت هیات های استانی و سازمان های مردم نهاد جمع آوری شده بین اقشار کم درآمد و آسیب پذیر توزیع خواهد شد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه در رزمایش کمک مومنانه نخستین مرحله اقلام بهداشتی ،ماسک و دستکش با همکاری سازمان های مردم نهاد استان تهیه و توزیع شد تصریح کرد: در هر مرحله نزدیک به 200 بسته شامل مواد ضد عفونی ،ژل ،ماسک ،دستکش به ارزش بالغ بر 50 میلیون تومان بین جامعه هدف که از قبل شناسایی شده اند توزیع شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: توزیع این اقلام معیشتی بین افرادی که شغل و معیشت خود را در اثربیماری منحوس کرونا در سطح شهرستان از دست داده‌اند همزمان با میلاد باسعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) توزیع خواهد شد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد گفت: این بسته‌های معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارانی ،سویا و ربع است که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان ،هیات های ورزشی استانی و سازمان های مردم نهاد استان تهیه و بین افراد کم درآمد و اقشار آسیب پذیر که از قبل شناسایی شده توزیع خواهد شد.
علوی ،همچنین از توزیع اقلام بهداشتی شامل مواد ضد عفونی ،ژل ،دستکش و ماسک توسط دیگر سازمان های مردم نهاد و هیات های استانی از زمان شیوع بیماری کرونا خبر و تصریح کرد:در این مرحله 220 کمک هزینه معیشتی به ارزش 16میلیون تومان توزیع خواهد شد.
وی افزود:طرح همت جوانانه ، کمک مومنانه با همکاری و مشارکت سایر دستگاههای اجرایی استان ، سپاه پاسداران ، اداره کل ورزش و جوانان ،هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو