خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تسلیت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت شهادت حضرت علی (ع)

پیام تسلیت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت شهادت حضرت علی (ع)

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی ایام ضربت خوردن مولای متقیان،امیرالمومنین علی (ع) و شهادت اولین شهید محراب را به همه شیعیان راهش تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به این شرح است :
بیست و یکمین روز از ماه مبارک رمضان در سال چهلم هجری قمری روزی بود که خورشید فروزان آسمان در شهر کوفه به خون نشست و شمشیر نفاق و کینه، فرق مبارک قرآن ناطق، مولود کعبه و مرد عدالت را که جاشنین رسول خدا(ص) و بهترین خلق پس از ایشان بر روی دنیا بود را شکافت و ندای "فزت و رب الکعبه " از مصائب دنیا در آسمان طنین انداز شد، زمین از درد نداشتن ولایت به تنگ آمد و تمام ملائک و عرش الهی را در سوگ مصیبتی جانکاه، در ماتم فرو برد.
حضرت علی(ع) اسوه و الگویی بی بدیل از خدمت به مردم میباشند که در طول عمر بابرکتشان همواره دغدغه گره گشایی از مشکلات امت اسلام و رسیدگی به حال مستضعفان و مستمندان را داشته و پدری دلسوز برای ایتام کوفه بودند و هدفی جز ترویج عدل و داد در میان مسلمانان نداشتند و آنان که با جهل خود میخواستند حقانیت و نور عدالت خدایی را خاموش کنند نمیدانستند که مشیت الهی بر جاودان ماندن امیرالمونین بوده و ایشان چراغی هدایت گر برای حق طلبان و یکتاپرستان جهان خواهند شد.
فرزند کعبه و شهید محراب، حقیقتی بزرگ است که همچون خورشید دریای بیکران انسانیت را گرم می کند. امام مومنان و متقیان درس آزادگی، گذشت، فداکاری و خدا دوستی را با سیره و سبک زندگی خود در همه عرصه ها به تمام انسان های آزاده تاریخ آموخت.
اینجانب با آرزوی کسب توفیق معنوی از ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات، عبادات و راز و نیازهای مسلمانان و مومنان در لیالی پرفیض قدر، شهادت غمبار و جانسوز حیدر کرار، فاتح خیبر حضرت امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام را به پیشگاه امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری مدظله العالی، شیعیان، مسلمانان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام و مردم شریف و مومن و متدین استان کهگیلویه وبویراحمد و جامعه ورزش و جوانان استان  تسلیت عرض مینمایم.
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مؤمن و خداجوی ایران اسلامی، توفیق درک فیوضات بیکران شب‌های قدر را از خداوند تبارک و تعالی برای این ملت مسئلت دارد و ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالت‌خواهان جهان حضرت علی علیه‌السلام را به محضر امام عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری و ملت حقیقت‌جوی میهن پاکمان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
سید محمد تقی علوی
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو