خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:در آئینی از کادر بیمارستان شهید جلیل شهر یاسوج تجلیل شد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:در آئینی از کادر بیمارستان شهید جلیل شهر یاسوج تجلیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری آئین تجلیل و قدر دانی از پرسنل بیمارستان شهید جلیل یاسوج برگزار شد

 

 

 

 

 

 

مراسم تجلیل از کادر بیمارستان شهید جلیل توسط اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و هیات ورزشهای همگانی استان و با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری ، مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری،سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل ورزش و جوانان، ورئیس هیات ورزشهای همگانی استان برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، مراسم تجلیل از کادر بیمارستان شهید جلیل توسط اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و هیات ورزشهای همگانی استان و با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری ، مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری،سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل ورزش و جوانان، ورئیس هیات ورزشهای همگانی استان برگزار شد .
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر گفت :در آئینی توسط اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و هیات ورزش های همگانی استان و با حضور جمالی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ،سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان از زحمات پرسنل و کادر درمانی بیمارستان شهید جلیل شهر یاسوج تقدیر شد.
در این آئین جمالی معاون سیاسی امنیتی استاندار با اهداء لوح تقدیر به جاودان سیرت، سرپرست بیمارستان و همچنین لوح یادبود به مجموعه پرسنل بیمارستان گفت: کارد بهداشت و درمان، سرداران حوزه سلامت بوده و مردم قدردان زحمات شما در بیمارستان شهید جلیل هستند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه بویراحمد افزود: ما سختی های زیادی را پشت سر گذاشته و تجربه هشت سال جنگ تحمیلی را داشتیم و این تجربه مدیریت بحران یکی از دلایل موفقیت ما در مبارزه با کرونا است. پزشکان و پرستاران در زمان جنگ در بیمارستان های صحرایی در کنار رزمندگان بودن و شهید می دادند، هم اکنون نیز با تمام توان در میدانی دیگر در حال مبارزه و خدمت رسانی به مردم هستند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان با بیان اینکه کادر درمان در صف اول مقابله با ویروس کرونا قرار دارند، ابراز داشت: مردم نیز همکاری بی نظری با حوزه بهداشت و درمان داشتند که خود جای تقدیر دارد.
پرویز یزدان پناه افزود: با حمایت های استاندار و سایر نهاد ها و ادارات خوشبختانه تاکنون این بیماری در استان به خوبی کنترل شده است و امیدواریم این همکاری ها بیش از پیش تداوم داشته تا در نهایت بتوانیم به مدد الهی این بیماری را ریشه کن کنیم .
رئیس بیمارستان شهید جلیل از حضور حاضرین تقدیر وگفت :چنین حرکتهایی باعث دلگرمی کادر بیمارستان شده و خستگی از تن همکاران ما بیرون می‌رود وی افزود: علوی در دوران قبل هم در این استان خدمات ارزشمندی در زمینه ورزش داشته و حرکت اداره کل ورزش و جوانان و هیات ورزشهای همگانی استان در زمینه تجلیل از کادر بیمارستان جای تقدیر و تشکر دارد.
جاودان سیرت رئیس بیمارستان دکتر جلیل یاسوج‌ گفت: ما ماراتن سنگینی را پشت سر می گذاریم و با تمام توان در خدمت مردم عزیز خواهیم بود و از مردم شریف استان می خواهم با رعایت موازین بهداشتی تا ریشه کنی کامل این بیماری به سفارشات و توصیه های ستاد مبارزه با کرونا توجه کنند.
جاودان سیرت افزود: حساسیت و حمایت های مدیران، سازمان ها و دستگاهای مختلف از جمله استاندار محترم، معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان استان و هیات ورزشهای همگانی و قدردانی های مردم، باعث ایجاد انگیزه حوزه درمان استان و افزایش روحیه پرسنل این بیمارستان شده و خادمان حوزه سلامت تا پای جان درخدمت مردم هستند و ما قدردان این حمایت ها هستیم.
علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان در این آئین از زحمات و ایثار کادر بیمارستان شهید جلیل که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند قدردانی و از همراهی و حمایت معاونت سیاسی امنیتی و مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری استان در این حرکت تقدیر کرد.
علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهکیلویه و بویراحمد گفت: تلاش دانشگاه علوم پزشکی استان و پرسنل بیمارستان شهید جلیل قابل تقدیر است و ما از اینکه این عزیزان شبانه روز با تمام وجود در کنار مردم در مبارزه با بیماری کرونا تلاش می کنند قدردانی می کنیم.
در پایان با لوح تقدیر و هدایایی از رئیس بیمارستان شهید جلیل و کادر درمانی این بیمارستان در مبارزه با بیماری کرونا تجلیل شد.
آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 25 اردیبهشت 1399 ساعت 08:41 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو