خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبرداد: اولین جلسه کمیته ورزش و جوانان چهلمین سالگرد دفاع مقدس کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبرداد: اولین جلسه کمیته ورزش و جوانان چهلمین سالگرد دفاع مقدس کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
اولین جلسه کمیته ورزش و جوانان چهلمین سالگرد دفاع مقدس کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری اولین جلسه کمیته ورزش و جوانان چهلمین سالگرد دفاع مقدس خبر و هدف از برگزاری این نشست را هماهنگی و تبادل نظر اعضای این کمیته در برگزاری مراسمات و مسابقات هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری اولین جلسه کمیته ورزش و جوانان چهلمین سالگرد دفاع مقدس خبر و هدف از برگزاری این نشست را هماهنگی و تبادل نظر اعضای این کمیته در برگزاری مراسمات و مسابقات هفته دفاع مقدس عنوان کرد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد با بیان این خبر افزود:اولین نشست کمیته ورزش و جوانان چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور اعضای این کمیته در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
رحمت الله شاکری ،معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این نشست به تشریح برنامه این نشست پرداخت و ضمن تشکر از حضور اعضای کمیته ورزش و جوانان ،هدف از برگزاری این جلسه را هماهنگی اعضای ستاد در برگزاری برنامه های کمیته دفاع مقدس عنوان کرد.
شاکری ،معاونت جوانان و فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان شروع برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس از سوم خرداد ،سالروزآزادی خرمشهر عزیز عنوان و اظهار داشت:این برنامه ها تا 29 اسفندماه 1399 ادامه خواهند داشت:
معاونت جوانان و فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر برگزاری برنامه های و مسابقات در طول سال توسط اعضای این کمیته تاکید و خواستار تعامل دستگاههای اجرایی عضو این کمیته با اداره کل ورزش و جوانان در برگزاری مسابقات و مراسمات این ایام شد.
شاکری معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان ،برگزاری مسابقات زورخانه ای از تاریخ 17 تا 23 خرداد ماه ،برگزاری همایش پیاده روی کارکنان جهاد کشاورزی از تاریخ 24تا 30 خرداد ماه ،برگزاری همایش پیاده روی خانواده با حضور عموم مردم از 28 تیرماه تا 3 مرداد ماه بمناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) ،برگزاری مسابقات ورزش بومی و محلی برای خبرنگاران از 11 تا 17مرداد ماه به مناسبت روز خبرنگار ،برگزاری مسابقات بومی و محلی بین کارکنان ایثارگر دستگاههای اجرایی و مسابقات بانوان از 2تا 8 شهریورماه همزمان با هفته دولت ،برگزاری همایش پیاده روی بین طلاب حوزه های علمیه از 15تا 21 شهریورماه ،برگزاری همایش پیاده روی با حضور بسیجیان از 31تا 7مهرماه به مناسبت هفته دفاع مقدس ،برگزاری مسابقات ورزشی برای عموم از 26 مهرماه الی 2آبان ماه به مناسبت هفته ی تربیت بدنی و ورزش ،برگزاری مسابقات ورزشی استانی و شهرستانی در رشته های انفرادی مختلف وورزش های گروهی با حضور دانش آموزان از 7تا 13آبانماه و برگزاری مسابقات تیراندازی عشایر از 10 تا 16 آبانماه به مناسبت هفته ی وحدت از مهمترین برنامه های کمیته دفاع مقدس ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ذکر و خواستار برنامه ریزی و تعامل دستگاههای عضو این کمیته در برگزاری خوب و منسجم این مسابقات شد.
رهامی،رئیس هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری 150 همایش پیاده روی در طول سال توسط این هیات دراستان و شهرستان ها خبر و ضمن تاکید بر برنامه ریزی منظم این مسابقات ،خواستار تعامل دستگاههای اجرایی با هیات ورزش های همگانی در برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی کارکنان شد.
شهلا محمد حسینی ،نماینده استانداری در این نشست از برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان شاغل دستگاه های اجرایی استان در این ایام خبر و خواستار استفاده بهینه از فضای مجازی در بحث آموزش و توسعه ورزش همگانی در بین بانوان دستگاه های اجرایی شد.
سعید ادهم ،نماینده سپاه فتح استان و بسیج دانش آموزی ،از حضور 158هزار و 630 دانش آموز در این طرح خبر و بر استفاده از ظرفیت های صدا و سیما و دانش آموزان استان در برگزاری این مسابقات تاکید کرد.
ادهم نماینده سپاه فتح استان از اجرای طرح شهید بهنام محمدی و برگزاری مسابقات ورزشی در 54مدرسه در این طرح و مشارکت سپاه و بسیج دانش آموزی در تولید ماسک و دستکش از زمان شیوع بیماری کرونا خبر و خواستار تداوم برگزاری این نشست شد.
گشتاسب آذر پیرا مسئول تربیت بدنی دانشگاه یاسوج ،برگزاری مسابقات ورزشی ویژه دانشجویان و میزبانی مسابقات فوتسال و و الیبال بانوان را از مهمترین برنامه این دانشگاه عنوان و برتعامل و آمادگی دانشگاه یاسوج و اداره کل ورزش و جوانان استان در برگزاری مسابقات چهلمین سالگرد دفاع مقدس تاکید کرد.
روح الله آماده نماینده نیروی انتظامی استان از حضور پرسنل و تامین امنیت محل و برگزاری مسابقات و همایش ها این ایام خبر و خواستار برنامه ریزی و تعامل بیشتر بین دستگاه ورزش و نیروی انتظامی شد.
حامد پرخید،نماینده دانشگاه فرهنگیان بر استفاده از فضای مجازی ویژه دانشجویان در برگزاری مسابقات ورزشی و آمادگی و تعامل این دانشگاه در برگزاری مسابقات و جشنواره ها و همایشها با کمیته ورزش و جوانان چهلمین سالگرد دفاع مقدس خبر داد.
عنایت نامجو،مسئول تربیت بدنی دانشگاه یاسوج ازآمادگی و تعامل این دانشگاه و استفاده از تجهیزات و امکانات ورزشی و نیروی انسانی دانشگاه آزاد در برگزاری مسابقات و جشنواره ها و مراسمات خبر داد.
شمس الدین رحیمی زاده ،مسئول امور رفاهی جهاد کشاورزی از در اختیار گذاشتن سالن ورزشی این دستگاه در برگزاری مسابقات والیبال و تنیس روی میز خبر و بر تعامل جهاد کشاورزی و دستگاه ورزش و جوانان استان در این ایام خبر داد.

در این نشست نمایندگان سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان ،دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی غایب بودند

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو