خانه اخبار ایران اخبار ورزش دکتر سلطانی فر در مراسم سالگرد تأسیس موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک : تلاش می کنیم مدال آوری ایران در المپیک به ٦ تا ٧ رشته افزایش یابد/ قهرمانان ما باید در مقابل ویروس کرونا به شدت مقاومت کنند

دکتر سلطانی فر در مراسم سالگرد تأسیس موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک : تلاش می کنیم مدال آوری ایران در المپیک به ٦ تا ٧ رشته افزایش یابد/ قهرمانان ما باید در مقابل ویروس کرونا به شدت مقاومت کنند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تلاش می کنیم مدال آوری ایران در المپیک به ٦ تا ٧ رشته افزایش یابد/ قهرمانان ما باید در مقابل ویروس کرونا به شدت مقاومت کنند

 وزیر ورزش و جوانان گفت : با هماهنگی که از دو سال قبل در قالب ستاد بازی های المپیک و پارالمپیک انجام شده بود تلاش کردیم مشکلات رفع شود و اکنون نیز با توجه به وحدت و همدلی در بدنه ورزش کشور ،در صددیم تا مدال آوری ایران را از ٤ رشته به ٦ تا ٧ رشته افزایش دهیم .

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهیگلویه وبویراحمد ، و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، وزیر ورزش و جوانان گفت : : با هماهنگی که از دو سال قبل در قالب ستاد بازی های المپیک و پارالمپیک انجام شده بود تلاش کردیم مشکلات رفع شود و اکنون نیز با توجه به وحدت و همدلی در بدنه ورزش کشور ،در صددیم تا مدال آوری ایران را از ٤ رشته به ٦ تا ٧ رشته افزایش دهیم .
مسعود سلطانی فر در مراسم سالگرد تأسیس موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک از اراده، همت و تلاش ارزنده صالحی امیری در تأسیس موزه ملی ورزش به نیکی نام برد و اظهار داشت : اگر عزم و اراده رییس کمیته ملی المپیک نبود، باز هم مثل بیست سال گذشته موزه نداشتیم .

 

وزیر ورزش و جوانان در ادامه با اشاره به روند آماده سازی کاروان ورزشی ایران برای المپیک ٢٠٢٠ توضیح داد: در شرایطی که از دو سال قبل تدارک زیادی برای حضور قدرتمندانه در بازی های المپیک ٢٠٢٠ دیده بودیم اما بدلیل شیوع ویروس کرونا و گرفتار کردن مردم تمام دنبا، این رویداد به تاخیر افتاد که امیدوارم سال آینده برگزار شود .

 

مسعود سلطانی فر با بیان اینکه بهترین نتیجه ایران در تاریخ بازی های المپیک در ٢٠١٢ لندن رقم خورد از نتیجه کاروان ورزشی ایران در المپیک ریو هم به عنوان دومین نتیجه برتر کشورمان در تاریخ ١٦ دوره حضور ایران در المپیک نام برد و تصریح کرد : با هماهنگی که از دو سال قبل در قالب ستاد بازی های المپیک و پارالمپیک انجام شده بود تلاش کردیم مشکلات رفع شود و اکنون نیز در صددیم تا مدال آوری ایران را از ٤ رشته به ٦ تا ٧ رشته افزایش دهیم.

 

وزیر ورزش و جوانان ، ظرفیت ورزش ایران را بالا توصیف و همدلی و هماهنگی بین وزارتخانه، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک و فدراسیون های ورزشی را نیز مثبت ارزیابی و تاکید کرد :همدلی و وحدت و هم افزایی زیرساخت اصلی برای دستیابی به موفقیت هستند و اکنون نیز با عزم و اراده جدی مجموعه مدیریتی ورزش کشور و همتی که قهرمانان ما دارند ، امیدوارم نتایج خوبی را در آینده به ارمغان آوریم .

 


سلطانی فر با بیان اینکه ورزش هم همچون دیگر عرصه ها متاثر از شیوع ویروس کرونا قرار داشت، ادامه داد : در صددیم با مجوز هایی که می گیریم ، کم کم جریان ورزش در کشور را راه اندازی کنیم و همین عاملی برای پویایی و شعف مردم است و البته نباید فراموش کنیم که بدلیل ناشناخته بودن این ویروس، همچنان باید به رعایت پروتکل های بهداشتی پایبند باشیم .

 

وزیر ورزش و جوانان اهمیت سلامتی قهرمانان را نیز مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت : قهرمانان ما باید مراقبت ویژه ای از خود داشته باشند و با رعایت کلیه پروتکل ها سلامت خود را حفظ کرده تا خدای نکرده اسیر این ویروس نشوند چرا که اگر ریه قهرمانان درگیر شود، در عملکرد آنها تاثیرگذار است .

 


مسعود سلطانی فر در خاتمه اظهاراتش بار دیگر اهمیت موزه ملی ورزش. المپیک و پارالمپیک را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد : امیدوارم جریان ورود کاپ ها و مدال ها و یادبودها به این موزه برای پیوند بین نسل جدید و قدیم ورزش همجنان استمرار یابد
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو