خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مطرح کرد :رعایت اصول اخلاقی ،فرهنگی و اجتماعی ،حفظ و حراست از اموال بیت المال از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان استان است

علوی مطرح کرد :رعایت اصول اخلاقی ،فرهنگی و اجتماعی ،حفظ و حراست از اموال بیت المال از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان استان است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
رعایت اصول اخلاقی،فرهنگی و اجتماعی،حفظ و حراست از اموال بیت المال و علمی کردن ورزش از اولویت های کاری ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد است

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در سومین جلسه شورای معاونین در سال 1399،بر رعایت اصول اخلاقی ،فرهنگی و اجتماعی حفظ و حراست از اموال بیت المال تاکید و خواستار توجه به اصل آموزش و علمی کردن ورزش استان شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در سومین جلسه شورای معاونین در سال 1399،بر رعایت اصول اخلاقی ،فرهنگی و اجتماعی حفظ و حراست از اموال بیت المال تاکید و خواستار توجه به اصل آموزش و علمی کردن ورزش استان شد.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد که در سومین نشست شورای معاونین اداره کل سخن میگفت با تبریک عید سعید فطر،سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر عزیز و بهره مندی از فیوضات ماه مبارک رمضان ،بررعایت تزکیه نفس و تقوا ،پایبندی به دوستی ها ،رعایت اصول اخلاقی و فرهنگی در بین کارکنان و جامعه ورزش استان تاکید کرد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان از عدم سرکشی معاونین و مسئولین ستادی از اماکن ورزشی ،باشگاهها و دفاتر هیات های استانی و شهرستانی ابراز گلایه کرد و خواستار نظارت بر فعالیت های هیات های استانی و سمن ها و تشکل های مردم نهاد استان شد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد از انعقاد تفاهمنامه با هیات های استانی و شهرستانی با محوریت شعار سال خبر و از حوزه دفتر فنی و مهندسی خواست در تعمیرات اماکن ورزشی شهرستانها تلاش و ممارست کنند.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،خواستار حفظ و حراست اموال بیت المال در اداره کل و هیات های استانی شد و بر تسریع فروش و مزایده خودرو های اداره کل تاکید کرد.
علوی ،از شناسایی اماکن ورزشی مازاد اداره کل و شهرستانها برای فروش خبر و ضمن تاکید بر جذب سرمایه گذار در حوزه ورزش و اداره کل ،از روند کند احداث پروژه هتل ورزش شهر یاسوج ابراز گلایه کرد و خواستار تسریع در روند این پروژه شد.
وی بر ایجاد ماده 27 و تبصره 19 تعمیرات مکانهای ورزشی و پیگیری وضعیت زمین های ساحلی و سالن گنجه ای کهنه شهرستان بویراحمد تاکید و خواستار مستند سازی اماکن ورزشی توسط دفتر حقوقی اداره کل شد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری جلسه سالیانه با روسا و نایب رئیسان هیات های استانی در آینده نزدیک و انعقاد تفاهمنامه با روسای هیات ها خبر و ضمن تاکید بر اصل آموزش در ورزش استان ،خواستار علمی کردن ورزش استان شد .
این مقام مسئول در اداره کل ورزش و جوانان استان ضمن تاکید بر رعایت نظم و انضباط اداری ، از تشکیل کمیته تخلفات اداری در دستگاه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر و بر اجرای کارهای فرهنگی در این کمیته تاکید کرد.
علوی ،ازتلاش و ارتقای اداره کل در حوزه های مختلف ستادی در سال گذشته و کسب رتبه برترورزش و جوانان در جشنواره شهید رجایی ابراز خرسندی کرد و ضمن تاکید بر تلاش کلیه معاونین ،مسئولین ستادی ،کارکنان و جامعه ورزش و جوانان ،بر پیگیری امورات قهرمانان ملی پوش استان تاکید کرد.
مدیر پرتلاش ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از راه اندازی سیستم تلفن داخلی و گویا اداره کل و برگزاری کارگاه های تخصصی ویژه مدیران ادارات هشتگانه استان در هفته ی آینده خبر و ضمن تشکر از تلاش کلیه کارکنان ،گفت :سال 1399 سال توسعه و ارتقا و جهش ورزش کهگیلویه وبویراحمد در کشور است و این مهم در سایه تلاش همه شما عزیزان و حمایت های مسئولین استانی و کشوری میسر خواهدشد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو