خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: استفاده از ظرفیت‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی برای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: استفاده از ظرفیت‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی برای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: استفاده از ظرفیت‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی برای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان

 

 

 

 

 

 

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بر توجه و استفاده از ظرفیت‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی برای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان تاکید کرد.

به گزارش پاپگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بر توجه و استفاده از ظرفیت‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی برای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان تاکید کرد.
سید محمدتقی علوی با بیان این خبر اظهار کرد: پرداختن به حوزه جوانان در راستای توجه و عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تاکید بر حوزه جوانان است.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ورزش را یکی از راهکارهای موثر برای تقویت روح و جسم افراد عنوان کرد و بیان داشت: باید با همکاری و مشارکت همه مسوولان، دستگاه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد فرهنگ ورزش را در جامعه نهادینه کنیم.
وی با بیان اینکه جوانان قشر پرانرژی جامعه بوده و نیاز به تخلیه انرژی دارند، خاطرنشان کرد: باید با برنامه‌ریزی‌های منسجم و هدفمند زمینه انجام برنامه‌ و فعالیت‌های مفید و موثر را برای نسل جوان فراهم کنیم.
این مسوول با تاکید بر انجام برنامه‌ریزی مطلوب برای جوانان، گفت: مسوولان باید توجه و اهمیت بیشتری به جوانان داده و زمینه شادی، نشاط و امید را میان نسل جوان فراهم کنند.
علوی با عنوان اینکه باید نیازها و علاقمندی‌های جوانان شناسایی و متناسب با آنها کار کنیم بر توجه و استفاده از ظرفیت‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی برای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان تاکید کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد صدور جوان کارت برای جوانان را از موارد مهم دانست و افزود: اداره کل میراث فرهنگی می‌تواند با صدور کارتی به نام «جوان کارت» زمینه حضور و بازدید رایگان جوانان از مناطق تفریحی، گردشگری و میراث فرهنگی استان را برای جوانان و خانواده‌های آنها فراهم کند.
وی ضمن تقدیر از تلاش‌ها و مشارکت شهرداری یاسوج با اداره کل ورزش برای اقدامات انجام شده در راستای توسعه ورزش، گفت: استقرار تجهیزات ورزشی مانند میزهای تنیس در اماکن تفریحی و گردشگری برای استفاده عموم به خصوص جوانان نیازمند همکاری و مشارکت بیش از پیش شهرداری است.
این مسوول همکاری و تعامل صندوق کارآفرینی برای توسعه ورزش در استان را نیز مورد توجه بیان کرد و یادآور شد: در راستای انعقاد تفاهم‌نامه اداره کل ورزش با صندوق کارآفرینی امید اعطای تسهیلات ارزان قیمت برای ایجاد باشگاه‌های ورزشی در اختیار جوانان قرار می‌گیرد.

علوی ظرفیت اداراتی مانند کمیته امداد، آموزش و پرورش، سپاه و بهزیستی را نیز مورد توجه دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این دستگاه‌ها اردوهای زیارتی و تفریحی دارند می‌توانند سهمیه‌ای برای ورزشکاران در نظر گرفته و زمینه حضور و شرکت جوانان را در این برنامه‌ها فراهم کنند

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو