خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: چهارمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: چهارمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
چهارمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری چهارمین جلسه شورای معاونین ورزش وجوانان استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری چهارمین جلسه شورای معاونین ورزش وجوانان استان خبر داد.
آرمـــان حاتــمی ،مدیر روابط عمومی و سخنگوی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:چهارمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان استان به ریاست علوی مدیر کل و با حضور معاونین و مسئولین ستادی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد و با هدف بررسی مسایل و مشکلات حوزه های مختلف ستادی و اداری برگزار شد.
کبری راد سلیمانی ،دبیر جلسه شورای معاونین و رئیس توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان در ابتدای این جلسه به تشریح مصوبات جلسه قبلی پرداخت و از تلاش های معاونین و مسئولین ستادی در اجرایی شدن این مصوبات تقدیر کرد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته معاونین و مسئولین ستای در تحقق مصوبات جلسه قبلی ،خواستار شناسایی نقاط ضعف و قوت پروژه عمرانی برای افتتاح در هفته ی دولت و دهه فجر امسال شد .
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بر مستند سازی اماکن ورزشی در شهرستان های استان تاکید و از حوزه دفتر فنی و مهندسی ، خواستارتفکیک و اولویت بندی پروژه ها ی عمرانی شد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری کارگاه آموزشی گزارش نویسی ویژه مسئولین ستادی و ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها در آینده نزدیک خبر و خواستار شناسایی و برگزاری نشست با نخبگان برتر دانشگاه در دو حوزه ورزش و جوانان شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان از برگزاری جلسه با پیشکسوتان و تشکیل اطاق فعالیت مشاوران در اداره کل خبر و خواستار بررسی ، نظارت و حسابرسی هیات های ورزشی شد .
این مقام مسئول در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از انعقاد تفاهمنامه با بانک رفاه در نصب یک دستگاه عابر بانک در محیط اداری در هفته ی جاری خبر و خواستار عدم دخالت مدیران ادارات ورزش و جوانان در مزایده های اماکن ورزشی شد.
علوی ،در تسریع و پاسخگویی به نامه های اداری تاکید و از برگزاری جلسه هفتگی با روسا ،نایب رئیسان ،دبیران و خزانه داران هیات های استانی از هفته ی جاری خبر داد.
در این جلسه معاونین و مسئولین ستادی به تشریح برنامه های پیشنهادی ، عملکرد حوزه های اداری و اجرایی شدن مصوبات جلسه قبلی شورای معاونین اشاره و از حمایت های علوی مدیرکل تقدیر کردند.
مشخص شدن محلی برای ایجاد بایگانی راکد اداره کل ،نحوه و زمان تخلیه منازل سازمانی کارکنان ،حسابرسی هیات های ورزشی ،نصب دستگاه پوز در هیات های استانی ،پیشرفت فیزیکی پروژه های ورزشی ،عدم اعتبار پروژه هتل ورزش یاسوج ، فروش اموال غیر قابل استفاده ،راه اندازی تلفن گویا و تلفن های داخلی واحد های ستادی ،مستند سازی اموال اداری و ثبت در سامانه سادا ،تاکید در نصب وسایل گاز سوز از سال 1400 تا 1403 ،مشخص شدن مکان دفتر و سالن تمرین برای هیات اسکواش ،خرید تجهیزات اداری ،عدم برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستانها و نصب ویدیو کنفرانس در برگزاری جلسات با هیات ها و مسئولین ادرات ورزش و جوانان شهرستانها از مهمترین موارد مطرح شده در این نشست بود.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو