خانه اخبار ایران اخبار ورزش معاونت توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: 105 پروژه عمرانی درورزش و جوانان استان در دست احداث می باشد

معاونت توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: 105 پروژه عمرانی درورزش و جوانان استان در دست احداث می باشد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
105 پروژه عمرانی درورزش و جوانان استان در دست احداث می باشد

 

 

 

 

 

 

دلباز جو معاونت توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :105پروژه عمرانی در ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در دست احداث و ساخت می باشد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان وبه نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،دلباز جو معاونت توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :105پروژه عمرانی در ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در دست احداث و ساخت می باشد.
مسیح دلباز جو ،معاونت توسعه منابع اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این موضوع در گفتگو با پایگاه خبری ورزش و جوانان استان از واگذاری اماکن ورزشی از طریق سامانه ستاد خبر و اظهار داشت :کلیه اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان فقط از طریق ثبت در سامانه ستاد به بخش خصوصی و هیات های ورزشی واگذار می شود.
دلباز جو ،معاونت توسعه منابع اداره کل ورزش و جوانان در خصوص نحوه شرکت در مزایده اماکن ورزشی افزود:متقاضیان و مستاجرینی که قصد شرکت در مزایده اماکن ورزشی را دارند می بایست از طریق دفاتر پیشخوان با مراجعه به سامانه ستاد نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام و با دریافت پیسورد و ثبت در سامانه در مزایده شرکت کنند.
معاونت توسعه منابع اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد در پاسخ به سوال مسئول پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان در خصوص تعداد پروژه های عمرانی اداره کل اظهار داشت :
105 پروژه عمرانی از محل اعتبارات استانی ،ملی ، هدایایی خاص وزارت نفت و 27 صدم ارزش افزوده توسط حوزه دفتر فنی و مهندسی اداره کل و با مشارکت پیمانکاران در شهرستانهای مختلف استان در دست احداث و ساخت می باشد.
این مقام مسئول در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد این طرحها را ، سالن ،استخر و زمین چمن مصنوعی عنوان و بیان داشت :24 پروژه عمرانی و ورزشی در سال 1398 در شهرستانهای مختلف افتتاح و تحویل جامعه ورزش و جوانان استان شد.
دلباز جو از 120 چارت در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر و گفت :از این تعداد 60 پست خالی و بدون تصدی می باشد.
معاونت توسعه منابع انسانی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از حضور 101 نیروی رسمی ،پیمانی و قراردادی در حوزه های مختلف ستادی و 8 شهرستان در ورزش و جوانان استان خبر و عدم مجوز در جذب نیروهای متخصص را مهمترین مشکلات اداره کل ورزش و جوانان استان در حوزه نیروی انسانی ذکر کرد.
مسیح دلــباز جو ،معاونت اداره کل ورزش و جوانان استان پروژه های هتل ورزش،استخر شنای بانوان گچساران و سرای کوهنوردان شهرستان دنا را از مهمترین پروژه های در دست احداث اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برشمرد و تصریح کرد:ده باب چمن مصنوعی در شهرستان کهگیلویه و پنج سالن ورزشی در شهرستان باشت و گچساران از محل اعتبارات خاص وزارت نفت از دیگر پروژه های مهم در دست احداث و ساخت ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد است.
معاونت توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، عدم تخصیص و اعتبار جهت تکمیل ،تجهیز و تعمیرات اماکن و پروژه های عمرانی را مهمترین مشکلات حوزه عمرانی و دفتر فنی و مهندسی اداره کل ذکر و از حمایت های وزیر ورزش و جوانان و معاونین ،استاندار و معاونین و مجمع نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و تلاش شبانه روزی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در توسعه و ارتقای زیر ساخت های عمرانی و ورزشی استان تقدیر و اظهار داشت با تکیمل و افتتاح پروژه های عمرانی در دست احداث سرانه فضای ورزشی استان به 96صدم متر مربع خواهد رسید.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو