خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: تجلیل از برترین های هیات استان در سال 1398

رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: تجلیل از برترین های هیات استان در سال 1398

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تجلیل از برترین های هیات استان در سال 1398

 

 

 

 

 

 

عنبری رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری آئین تجلیل از برترینهای هیات بولینگ،بیلیارد و بولس استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عنبری رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری آئین تجلیل از رترینهای هیات بولینگ،بیلیارد و بولس استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۸ خبر داد.
شاپور عنبری ،رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :
با برنامه ریزی هیات استان و رعایت نکات بهداشتی آئین تجلیل از برترینهای هیات در سال گذشته در محل اکادمی بیلیارد استان برگزار شد.
عنبری رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان افزود:
در این مراسم از ۲۸ نفر از ورزشکاران،مربیانه هیات وکمیته ها با اهدا لوح تقدیری تجلیل شد
رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان ادامه داد:
در این مراسم که در محل اکادمی بیلیارد استان و با حضور اعضای هیات ،ورزشکاران و جمعی از اهالی و علاقمندان این رشته برگزار شد ،از برترین بازیکن اسنوکر، برترین بازیکن پاکت بیلیار،بازیکن برتر
بولس،بهترین کمیته،برترین داور،بهترین بازیکن بانوان،کمیته بولس و کمیته پیشکسوتان تجلیل شد .
وی همچنین از برگزاری مراسم تجلیل از برترین باشگاه،هیات شهرستان،برترین بازیکن نوجوانان و باشگاه ستارگان لنده خبر و تصریح کرد:قرار بود این مراسم در شهرستان گچساران برگزار شود که متاسفانه بخاطر وضعیت قرمز این شهرستان بدلیل شیوع کرونا مراسم کنسل و به روز دیگری موکول شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو