خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : تندرستی و سلامت جامعه و بانوان از وظایف دستگاه ورزش و جوانان است

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : تندرستی و سلامت جامعه و بانوان از وظایف دستگاه ورزش و جوانان است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تندرستی و سلامت جامعه و بانوان از وظایف دستگاه ورزش و جوانان است

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :تندرستی و سلامت جامعه و بانوان از وظایف دستگاه ورزش و جوانان است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :تندرستی و سلامت جامعه و بانوان از وظایف دستگاه ورزش و جوانان است.
علوی گفت :تندرستی و سلامت جامعه و بانوان از وظایف دستگاه ورزش و جوانان است.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تاکید بر نگاه ویژه دولت به ورزش بانوان گفت :تندرستی و سلامت جامعه و بانوان از وظایف دستگاه ورزش و جوانان است.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از نگاه مثبت و ویژه به حوزه ورزش بانوان خبر داد و خواستار تعامل بیشتر نایب رئیسان هیات های استانی با اداره کل و نایب رئیسان فدراسیون ها شد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر برگزاری جلسات نایب رئیسان با روسای هیات ها تاکید کرد و خواستار برنامه ریزی،ارایه تقویم ورزشی ،سرکشی نایب رئیسان و روسای هیئتهای استانی از شهرستانها در جهت رفع مشکلات ورزش بانوان در شهرستان شد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان در ادامه سلامت و تندرستی جامعه و بانوان را از وظایف دستگاه ورزش و جوانان ذکر کرد و ضمن ابراز گلایه ازضعف مدیریت در تعدادی از هیاتهای استانی و عدم تعامل روسای هیاتهای استانی با نایب رئیسان،از حمایت مادی و معنوی اداره کل از حوزه ورزش بانوان و قهرمانان ملی پوش خبر داد.
این مقام مسئول در اداره کل ورزش و جوانان استان از نگاه اداره کل ورزش و جوانان به بازیهای المپیک 2022 جوانان سنگال ،بازیهای آسیایی 2022 چین، المپیک و پارالمپیک 2021 توکیو خبر داد و گفت: حضور بخش خصوصی و خیرین ورزشی و نگاه دولت به خصوصی سازی و سرمایه گذاری در بخش ورزش می تواند مشکلات ورزش استان را مرتفع کند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان بر همگانی و نهادینه کردن ورزش فرهنگ ورزش در بین احاد جامعه و خانواده را مهم و ضروری برشمرد و خواستار استفاده از ظرفیت های بالقوه ورزش بانوان در استان شد .
علوی از اختصاص 30 درصد از بودجه هیاتهای استانی به حوزه ورزش بانوان خبر و اظهار امیدواری کرد با تلاش ورزشکاران ،روسای و نایب رئیسان های هیات های استانی و شهرستانی و حمایت مسئولین استانی و کشوری شاهد حضور و درخشش ورزشکاران و بانوان ورزشکار استان در تیم های ملی در بازیهای آسیایی ،المپیک جوانان سنگال و المپیک و پارالمپیک 2021 خواهیم بود.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو