خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: ضد عفونی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: ضد عفونی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
ضد عفونی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از ضد عفونی وگندزدایی محیط اداری اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد توسط همکاران اداره کل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از ضد عفونی وگندزدایی محیط اداری اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد توسط همکاران اداره کل خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا ضدعفونی محیط اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد انجام شد.
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان ضمن تقدیر و تشکر کارکنان در رعایت نظافت اداری ،بر استفاده از ماسک و دستکش در محیط تاکید و ادامه داد:از زمان شیوع بیماری کرونا ،در طول هفته حداقل یک الی دو بار محیط اداری توسط همکاران ضد عفونی و گند زدایی می شود.
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان با تاکید مجدد رعایت پورتکل های بهداشتی توسط کلیه همکاران در محیط اداری،تصریح کرد :طبق دستورات مقام عالی استان و وزارت بهداشت،کلیه کارکنان و مراجعین در محیط اداری ملزم به استفاده از ماسک و دستکش می باشند و ضمن تذکر لسانی از ورود مراجعین فاقد ماسک به محیط اداری جلوگیری می شود.
حاتمی تصریح کرد :از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از 30 بار محیط اداری و اطاق های کارکنان ورزش و جوانان استان ضد عفونی شده و این کار تا پایان این وضعیت ادامه خواهد داشت.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو