خانه اخبار ایران اخبار ورزش اولین جلسه کمیته عفاف وحجاب اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

اولین جلسه کمیته عفاف وحجاب اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
اولین جلسه کمیته عفاف وحجاب اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

با هدف برنامه ریزی مراسمات هفته ی عفاف و حجاب ،اولین جلسه شورای عفاف و حجاب اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با هدف برنامه ریزی مراسمات هفته ی عفاف و حجاب ،اولین جلسه شورای عفاف و حجاب اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.
در این نشست که با حضور اعضای این کمیته در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد ،در خصوص برنامه های این هفته ی بحث و تبادل نظر شد.
یوسف زاده ،دبیر کمیته عفاف و حجاب اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در این نشست به تشریح برنامه های پیشنهادی این هفته اشاره و خواستار حمایت و مشارکت مسئولین ستادی و اعضای این کمیته در هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه ها شد.
فهمیه یوسف زاده ،دبیر کمتیه عفاف و حجاب اداره کل به تشریح برنامه ها این هفته پرداخت و از برگزاری مراسم تجلیل از بانوان اداره کل و قهرمان و ملی پوش استان ،برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع عفاف و حجاب با حضور نایب رئیسان و سازمان های مردم نهاد استان ،نشر و توزیع بروشور با موضوع عفاف و حجاب و راهکارهای کاهش بد حجابی و بی حجابی در محیط های اداری ،تهیه مصاحبه و کلیپ با بانوان قهرمان و ملی پوش استان و کشور ،برگزاری مسابقات کتابخوانی ،برگزاری مسابقات قرآنی و برگزاری برنامه کوهپیمایی ویژه بانوان کارکنان اداره کل با رعایت موازین بهداشتی خبر داد.
در این جلسه توسط اعضای کمیته برنامه های پیشنهادی برای هر چه بهتر برگزار شدن این هفته ارائه شد.
21 تیرماه به نام روز عفاف و حجاب در کشور نامگذاری شده است.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو