خانه اخبار ایران اخبار ورزش در گرامیداشت میلاد حضرت معصومه س و روز دختر ،از دختران شاغل ورزش و جوانان و هیات همگانی استان تجلیل شد

در گرامیداشت میلاد حضرت معصومه س و روز دختر ،از دختران شاغل ورزش و جوانان و هیات همگانی استان تجلیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تجلیل از دختران شاغل اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و هیات ورزش های همگانی

 

 

 

 

 

 

در آئینی ودر گرامیداشت میلاد حضرت معصومه (س) از دختران شاغل اداره کل و هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد با اهدا لوح سپاس و هدایای نقدی تجلیل و تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در آئینی با حضور مسئولین استانی و اداره کل ورزش و جوانان استان و در گرامیداشت میلاد حضرت معصومه (س) از دختران شاغل اداره کل و هیات ورزش های همگانی استان با اهدا لوح سپاس و هدایای نقدی تجلیل و تقدیر شد.
در این آئین که با حضور نادیا صدقت مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری ،رضایی دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان ،علوی مدیر کل ،معاونین ورزش و جوانان استان ، مسئولین ستادی اداره کل و رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان برگزار شد ،خدیجه محرابی کارشناس ورزش بانوان و فهیمه یوسف زاده مسئول کمیته عفاف و حجاب اداره کل از ظرفیت و پتانسیل دختران و بانوان قهرمان و ملی پوش استان سخن و خواستار حمایت بیشتر مسئولین استانی از ورزش بانوان شدند.
علوی ، مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از توجه به موضوع عفاف و حجاب در بین بانوان اداره کل و هیات های استانی خبر و بانوان قهرمان و ملی پوش را مایه افتخار و مبهات ورزش استان و کشور در کسب سکوهای قهرمانی و اهتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست .
مدیر کل ورزش و جوانان استان هدف از برگزاری این آئین را گرامیداشت ولادت حضرت معصومه (س) و تجلیل از دختران شاغل در اداره کل و هیات همگانی ذکر و ضمن تاکید بر ظرفیت و پتانسیل بانوان و دختران استان در کشور ،از حمایت دستگاه ورزش و جوانان و مسئولین استانی و کشوری از بانوان و دختران استان چهار فصل کهگیلویه بویراحمد خبر داد.
صداقت ،مدیر کل امور بانوان و خانواده استاند اری ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب گفت :حجاب مختص به بانوان نیست،هم بانوان و هم آقایان ملزم به رعایت امر حجاب و عفاف در محیط اداری و جامعه هستند.
نادیا صداقت ،مدیر کل امور بانوان استانداری با تاکید بر رعایت شئونات و دستورات اسلامی ،حجاب را باعث سلامت روحی و روانی جامعه دانست و از علوی مدیرکل ورزش و جوانان که در کنار حوزه ورزش و جوانان به برنامه های فرهنگی بها و اهمیت می دهد تقدیر کرد .
رضایی ،دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با تاکید به داشتن بانوانی سالم و عاری از آسیب های اجتماعی گفت :کلید ترین موضوع در سلامت جامعه و بانوان ورزش است.
ناصر رضایی ،دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان ضمن تشکر از علوی مدیر کل و مجموعه ورزش و جوانان در برگزاری مراسمات فرهنگی و ورزشی،بر الگوی پذیری بانوان از سیره و روش زندگی پیامبران و ائمه در جامعه در بحث عفاف و حجاب تاکید و اظهار داشت :جامعه سالم زمینه ساز داشتن بانوانی سالم خواهد بود.
دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان خواستار معرفی بانوان و دختران قهرمان و ملی پوش استان بعنوان الگو دیگر بانوان جامعه شد و تصریح کرد:کمبودها ی جامعه با ورزش مرتفع خواهد شد .
در این آئین با اهدا لوح سپاس و هدایای نقدی از چهار نفر از دختران شاعل اداره کل و هیات ورزش های همگانی استان تقدیر و تجلیل شد.
این مراسم با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات ورزش های همگانی کهگیلویه بویراحمد برگزار شد .
آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 24 تیر 1399 ساعت 09:53 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو