خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید معاونت استانداری کهگیلویه بویراحمد از اداره کل ورزش و جوانان استان

بازدید معاونت استانداری کهگیلویه بویراحمد از اداره کل ورزش و جوانان استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
بازدید معاونت استانداری کهگیلویه بویراحمد از اداره کل ورزش و جوانان استان

 

 

 

 

 

 

صفایی نیا معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری به همراه جمعی از کارشناسان استانداری ،رئیس مرکز سلامت محیط و کار استان و کارشناسان سلامت استان با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از روند اجرای پروتکل های بهداشتی توسط کارکنان اداره کل بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،صفایی نیا معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری به همراه جمعی از کارشناسان استانداری ،رئیس مرکز سلامت محیط و کار استان و کارشناسان سلامت استان با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از روند اجرای پروتکل های بهداشتی توسط کارکنان اداره کل بازدید کردند.
آذر صفایی نیا ،معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بهمراه رحیمی و صبوری کارشناسان حوزه استانداری ،قلعه گلاب معاون فنی مرکز بهداشت استان ،فروزان رئیس مرکز سلامت محیط وکار استان و احمدی کارشناس سلامت کار با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان ضمن دیدار و گفتگو با مدیر کل و کارکنان اداره کل ،از حوزه های ستادی اداره کل بازدید و در خصوص رعایت مسایل بهداشتی در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا توضیحات های لازم را ارائه کردند.
آذر صفایی نیا ،معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی در حاشیه این بازدید ،ضمن تقدیر و تشکر از روند تشکیلات حوزه اداری ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در رعایت موارد بهداشتی و پروتکل های ستاد مبارزه با بیماری کرونا ،از ارسال گزارشات و بازدید های میدانی تیم بازرسی استانداری و مرکز بهداشت استان از ادارات و دستگاههای اجرایی استان به استاندار خبرداد و از مدیر کل و کارکنان ورزش و جوانان استان در حفظ و رعایت موارد بهداشتی در جلوگیری از شیوع بیماری منحوس کرونا تقدیر کرد.
معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری ضمن تاکید بر رعایت موارد بهداشتی در مبارزه با بیماری کرونا از بازدیدهای نامحسوس از هیات های ورزشی استان خبر و بر نقش جامعه ورزش در مبارزه با این بیماری تاکید کرد.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی و همراهان در بازدید از اداره کل تقدیر و اظهار داشت:بی شک حضور شما عزیزان و توضیحات و راهنماییها می تواند کمک شایانی در رفع نواقص و کمبودها باشد .
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد سلامت کارکنان در محیط اداری را یکی از اولویت های دستگاه ورزش در مبارزه با ویروس منحوس کرونا برشمرد و از اجرای برنامه نظافت عمومی و رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اداره کل و کارکنان در روزهای دوشنبه هفته خبر داد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو