خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات قایقرانی استان عضو شورای راهبردی فدراسیون قایقرانی کشور شد

رئیس هیات قایقرانی استان عضو شورای راهبردی فدراسیون قایقرانی کشور شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه بویراحمد عضو شورای راهبردی توسعه فدراسیون قایقرانی کشور شد

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت :طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون قایقرانی کشور ،گنجی رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه و بویراحمد به عنوان عضو شورای راهبردی فدراسیون قایقرانی کشور منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهکیلویه و بویر احمد،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت :طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون قایقرانی کشور ،گنجی رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه و بویراحمد به عنوان عضو شورای راهبردی فدراسیون قایقرانی کشور منصوب شد.
آرمان حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک این موفقیت به مدیر کل ،احمد گنجی ، جامعه ورزش استان و اعضای هیات قایقرانی افزود :طی حکمی به امضای سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی کشور احمد گنجی ،رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه وبویراحمد به عنوان عضو شورای راهبردی این فدراسیون منصوب شد.
حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:
در این حکم که به امضای علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی رسیده آمده است :
جناب آقای احمد گنجی
با سلام : نظر به تعهد تخصص و تجربه ارزشمند جنابعالی در توسعه ورزش قایقرانی به موجب این حکم به عنوان عضو شورای راهبردی توسعه فدراسیون قایقرانی کشور منصوب می شوید.
موفق و موید باشید.
علیرضا سهرابیان
رئیس فدراسیون قایقرانی کشور
آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 13 مرداد 1399 ساعت 12:55 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو