خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از پروژه چمن شماره 2 یاسوج

بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از پروژه چمن شماره 2 یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از پروژه چمن شماره 2 یاسوج

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از روند کشت چمن زمین شماره 2 شهر یاسوج بازدید و خواستار تسریع در روند اجرای این پروژه شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از روند کشت چمن زمین شماره 2 شهر یاسوج بازدید و خواستار تسریع در روند اجرای این پروژه شد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه دلباز جو معاونت توسعه منابع ،محمودی رئیس دفتر حوزه مدیریت ،شجاعی فر مسئول پژوهش و آمار و حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل از روند اجرای کشت چمن زمین شماره 2 یاسوج بازدید و خواستار تسریع در روند اجرای این پروژه شد.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان در خصوص وضعیت این پروژه اظهار داشت:پروژه چمن زمین شماره 2 یاسوج در زمینی به مساحت 7700 متر مربع و با اعتبار 290 میلیون تومان توسط بخش خصوصی در دست کشت و اجرا می باشد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد زمان شروع این پروژه را اردیبهشت ماه سال جاری ذکر و از پیشرفت فیزیکی 30 درصد این طرح خبر و افزود:این پروژه شامل کشت چمن و احداث سرویس بهداشتی است.
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان از واگذاری این زمین چمن با بخش خصوصی به مدت 10 سال خبر و تصریح کرد :لوله کشی از سرچاه تا زمین و راه اندازی سیستم آبرسانی زمینی با 22 فواره آبپایش اتوماتیک ،تسطیح زمین و پیست در دست اجرا می باشد و انشالله در شهریورماه زمین چمن شماره 2 یاسوج با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات روز دنیا به زیر کشت خواهد رفت.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو