خانه اخبار ایران اخبار ورزش مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی خبر داد: برگزاری مسابقات همگانی بانوان گرامیداشت عید غدیر خم

مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی خبر داد: برگزاری مسابقات همگانی بانوان گرامیداشت عید غدیر خم

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 برگزاری مسابقات همگانی بانوان گرامیداشت عید غدیر خم

 

 

 

 

 

 

بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ازبرگزاری مسابقات همگانی بانوان گرامیداشت عید غدیر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ازبرگزاری مسابقات همگانی بانوان گرامیداشت عید غدیر در این شهرستان خبر داد.
عاطفه بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با بیان این خبر افزود : این مسابقات به منظور گرامیداشت عید سعید غدیر و در چمن مجموعه شهید رجایی شهرستان بهمئی برگزار شد.
بیوکانی ، مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ادامه داد : در این مسابقات که با رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری هیات همگانی شهرستان انجام شد،70 نفر از بانوان شهرستان در دو رده سنی نوجوانان و جوانان و در سه رشته طناب کشی ،حلقه و دوومیدانی باهم به رقابت کردند.
مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با اشاره به نتایج مسابقات اظهار داشت : در بخش طناب کشی به تیم اول ،در بخش حلقه و در بخش دوومیدانی به نفرات اول تا سوم با اهدالوح تقدیر و جوایزی تقدیر شد .
مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ،هدف از برگزاری این مسابقات را آموزش و توسعه ورزش های همگانی در بین بانوان و گسترش سلامتی و نشاط اجتماعی در جامعه ذکر و از تلاش رئیس هیات همگانی شهرستان و عموم شرکت کنندگان تقدیر کرد.
بیوکانی تصریح کرد :این مسابقات با همکاری هیات کوهنوردی و هیات همگانی و زیر نظر اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی به مناسبت دهه کرامت و ولایت با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو