خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان باشت: برنامه های گرامیداشت دهه مبارکه امامت و ولایت شهرستان باشت تشریح شد

رئیس اداره ورزش و جوانان باشت: برنامه های گرامیداشت دهه مبارکه امامت و ولایت شهرستان باشت تشریح شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
برنامه های گرامیداشت دهه مبارکه امامت و ولایت شهرستان باشت تشریح شد

 

 

 

 

 

 

عسکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی ، ورزشی گرامیداشت دهه مبارک امامت و ولایت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ،عسکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی ، ورزشی گرامیداشت دهه مبارک امامت و ولایت در این شهرستان خبر داد.
مهدی عسگری ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرستان باشت با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان به تشریح برنامه های انجام شده این هفته اشاره و از هیات های ورزشی شهرستان در برگزاری این برنامه ها تقدیر و تشکر کرد.
عسگری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت ، برگزاری رزمایش همت جوانان و کمک مومنانه جهت پخش و توزیع نذری با شعار احسان علوی ، برگزاری مسابقه طناب کشی ویژه بانوان با عنوان جشنواره غدیر، برگزاری مسابقه طناب کشی ویژه آقایان با عنوان جشنواره غدیر،برگزاری دو کارگاه آموزشی قبل از ازدواج با همکاری یکی از سازمان‌های مردم نهاد و اداره شهرستان ،برگزاری رزمایش همت جوانانه و کمک مومنانه توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت جهت پخت و توزیع نذری با شعار احسان علوی و برگزاری کارگاه آموزشی ازدواج پسندیده را مهمترین برنامه ها و عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت عنوان و از هیات های ورزشی روستایی و بازی های بومی محلی و هیات همگانی شهرستان در برگزاری این برنامه ها تقدیر کرد.
رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان باشت تصریح کرد:این برنامه ها به خاطر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو