خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: ضد عفونی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: ضد عفونی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
ضد عفونی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از ضد عفونی وگندزدایی مجدد محیط اداری اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از ضد عفونی وگندزدایی مجدد محیط اداری اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد توسط همکاران اداره کل خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا ضدعفونی محیط اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد انجام شد.
حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان ضمن تقدیر و تشکراز کارکنان دررعایت نظافت اداری ،بر استفاده از ماسک و دستکش در محیط تاکید و ادامه داد:از زمان شیوع بیماری کرونا، درطول هفته حداقل یک الی دو بار محیط اداری توسط همکاران ضد عفونی و گند زدایی می شود.
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان با تاکید مجدد رعایت پورتکل های بهداشتی توسط کلیه همکاران در محیط اداری،تصریح کرد :طبق دستورات مقامات استان و وزارت بهداشت،کلیه کارکنان و مراجعین در محیط اداری ملزم به استفاده از ماسک و دستکش می باشند و ضمن تذکر لسانی از ورود مراجعین فاقد ماسک به محیط اداری جلوگیری می شود.
حاتمی تصریح کرد :از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از 40 بار محیط اداری و اطاق های کارکنان ورزش و جوانان استان و محیط های اداری ضد عفونی شده و این کار تا پایان این وضعیت ادامه خواهد داشت.
این مقام مسئول در اداره کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از اجرای برنامه نظافت عمومی محیط اداره کل در روزهای دوشنبه هر هفته خبرو تصریح کرد:در این روز کلیه کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان نسبت به نظافت و گند زدایی محیط و اطاق های اداری اقدام و همکاری می کنند.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو