خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات تیراندازی استان خبر داد: برگزاری مسابقات اهداف پروازی گرامیداشت سردار دلها شهید قاسم سلیمانی

رئیس هیات تیراندازی استان خبر داد: برگزاری مسابقات اهداف پروازی گرامیداشت سردار دلها شهید قاسم سلیمانی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
برگزاری مسابقات اهداف پروازی گرامیداشت سردار دلها شهید قاسم سلیمانی

 

 

 

 

 

 

رئیس هیات تیراندازی استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری رقابت های اهداف پروازی گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان،رئیس هیات تیراندازی استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری رقابت های اهداف پروازی گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی خبر داد.
اشکان طاهری رئیس هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش اظهار داشت: در گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی رقابت های اهداف پروازی در یاسوج برگزار می شود .
طاهری رئیس هیات تیراندازی استان افزود:
این رقابت ها روز جمعه ۲۴ مرداد ماه و در دو بخش بانوان و آقایان در محل کشتارگاه شهر یاسوج برگزار می‌شود. رئیس هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد ضمن دعوت از عموم مردم ورزش دوست و علاقه مند به رشته تیراندازی اظهار داشت :علاقمندان به شرکت در این رقابتها می ‌توانند تا روز چهارشنبه ۲۲ مردادماه به دفتر این هیات واقعدر مجموعه دولت آباد سالن تیراندازی مراجعه و ثبت نام کنند .
این مقام مسئول در هیات تیراندازی استان از حضور ورزشکاران تیراندازاز شهرهای یاسوج گچساران و سی سخت خبر و اظهار امیدواری کرد شاهد برگزاری خوب و منظم این دوره از مسابقات باشیم.
طاهری تصریح کرد: در پایان به نفرات برتر دو بخش بانوان و آقایان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو