خانه اخبار ایران اخبار ورزش فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد: تیم فراز بام تنها متعلق به کهگیلویه نیست/همه مسئول تقویت تیم فرازبام هستند

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد: تیم فراز بام تنها متعلق به کهگیلویه نیست/همه مسئول تقویت تیم فرازبام هستند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تیم فراز بام تنها متعلق به کهگیلویه نیست/همه مسئول تقویت تیم فرازبام هستند

 

 

 

 

 

 

خرم دل فرمانده سپاه فتح استان در آئین تجلیل از قهرمانان تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت گفت : امروز تیم فراز بام تنها متعلق به کهگیلویه نیست و متعلق به تمام استان کهگیلویه و بویر احمد است و از این جهت همه مسئولیت تقویت این تیم را دارند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان وبه نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،خرم دل در آئین تجلیل از قهرمانان تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت گفت : امروز تیم فراز بام تنها متعلق به کهگیلویه نیست و متعلق به تمام استان کهگیلویه و بویر احمد است و از این جهت همه مسئولیت تقویت این تیم را دارند.
آئین تجلیل از قهرمانان هندبال فراز بام خائیز دهدشت در رده های نونهالان و نوجوانان با حضور فرمانده سپاه فتح استان، امام جمعه شهر دهدشت، فرماندار کهگیلویه و مسئولین شهرستانی و استانی در سالن اختصاصی هندبال شهید باهنر دهدشت برگزار شد.
سردار خرم دل فرمانده سپاه فتح استان با اشاره به فعالیت های خوب باشگاه فرازبام خاییز دهدشت، امروز تیم فرازبام تنها متعلق به کهگیلویه نیست و متعلق به تمام استان کهگیلویه وبویر احمد است و از این جهت همه مسئولیت تقویت این تیم را دارند.
فرمانده سپاه فتح استان تصریح کرد: اگر روند پیشرفت این تیم روز به روز بهتر و بیشتر شود در سال های آینده موفقیت های بزرگ این تیم را همه خواهند شنید و هزاران نفر در جشن های موفقیت آن شرکت خواهند کرد.
سردار حمید خرم دل گفت: از مسئولین استان و شهرستان از جمله استاندار خواهش دارم با توجه به اینکه در سطح استان این تیم در لیگ برتر شرکت کرده و برای استان افتخار آفرینی می کند حتما باید تقویت شود.
وی اضافه کرد: استعدادهای فراوانی در استان کهگیلویه و بویر احمد در حوزه های مختلف وجود دارد و مهم این است که مسیر درستی برای این استعداد ها وجود داشته باشد تا شکوفا شده و موفق شوند.
گفتنی است در حاشیه این مراسم از بازیکنان و عوامل تیم های نونهالان و نوجوانان هندبال فرازبام خاییز دهدشت, خبرنگاران شهرستان کهگیلویه تجلیل شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو