خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه خبر داد: 15پروژه ورزشی در کهگیلویه آماده بهره‌برداری است

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه خبر داد: 15پروژه ورزشی در کهگیلویه آماده بهره‌برداری است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 15پروژه ورزشی در کهگیلویه آماده بهره‌برداری است

 

 

 

 

 

 

نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه گفت: 15 پروژه ورزشی در هفته دولت و هفته تربیت بدنی در روستاهای شهرستان افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اد اره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه گفت: 15 پروژه ورزشی در هفته دولت و هفته تربیت بدنی در روستاهای شهرستان افتتاح می شود.
رضا نیکویی‌زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه هیأت‌های ورزشی در رشته‌های گوناگون فعالیت دارند، اظهار داشت: فعالیت‌های ورزشی با رعایت پروتکل بهداشتی و مصوبه‌های ستاد مقابله با کرونا انجام می‌شود.
نیکویی زاده ،رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه از افتتاح 15 پروژه ورزشی در هفته دولت و تربیت بدنی خبر و افزود: اعتبار مورد نیاز این پروژه‌ها از محل استانی، نفت و ارزش افزوده تأمین شده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه افزود: چمن مصنوعی روستاهای سرماهور، دشت آزادی و قلعه‌دختر 80 تا 99 درصد پیشرفت فیزیکی دارند
این مقام مسئول با بیان اینکه برای اجرای هر پروژه چمن مصنوعی 500 مییلون تومان در نظر گرفته شد، اضافه کرد: در هفته دولت سه پروژه ورزشی در دشت آزادی و قلعه‌دختر و یک پروژه در کلایه افتتاح می‌شود.
نیکویی‌زاده تصریح کرد: پروژه‌های چمن لیرتلخک و ده ملک در سرماهور در هفته تربیت بدنی افتتاح و تحویل جامعه ورزش این روستاها خواهد شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو