خانه اخبار ایران اخبار ورزش مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی خبر داد: برگزاری مسابقات همگانی آقایان گرامیداشت عید غدیر

مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی خبر داد: برگزاری مسابقات همگانی آقایان گرامیداشت عید غدیر

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 برگزاری مسابقات همگانی آقایان گرامیداشت عید غدیر

 

 

 

 

 

 

بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ازبرگزاری مسابقات همگانی آقایان گرامیداشت عید غدیر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ازبرگزاری مسابقات همگانی آقایان گرامیداشت عید غدیر در این شهرستان خبر داد.
عاطفه بیوکانی ، مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با بیان این خبر افزود : این مسابقات به منظور گرامیداشت عید سعید غدیر و در چمن مجموعه شهید رجایی شهرستان بهمئی برگزار شد.
بیوکانی ، مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ادامه داد : در این مسابقات که با رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری هیات همگانی شهرستان انجام شد، 60 نفر از آقایان شهرستان در رده سنی نوجوانان و در سه رشته طناب کشی ، فوتبال و دوومیدانی باهم به رقابت کردند.
مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با اشاره به نتایج مسابقات اظهار داشت : در بخش طناب کشی به تیم اول ، در بخش فوتبال به نفرات اول مسابقات پنالتی و رو پایی و در بخش دوومیدانی به نفرات اول تا سوم با اهدا جوایزی تقدیر شد .
بیوکانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی ،هدف از برگزاری این مسابقات را آموزش و توسعه ورزش های همگانی و نهادینه کردن این ورزش در رده های پایه و گسترش سلامتی و نشاط اجتماعی در جامعه ذکر و از تلاش رئیس هیات همگانی شهرستان و عموم شرکت کنندگان تقدیر کرد.
بیوکانی تصریح کرد :این مسابقات با همکاری هیات همگانی و زیر نظر اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی به مناسبت دهه کرامت و ولایت با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو