خانه اخبار ایران اخبار ورزش هفتمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

هفتمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
هفتمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

با حضور علوی مدیر کل،معاونین و مسئولین ستادی و رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه و بویراحمد هفتمین جلسه شورای معاونین و جوانان استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با حضور علوی مدیر کل،معاونین و مسئولین ستادی و رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه و بویراحمد هفتمین جلسه شورای معاونین و جوانان استان برگزار شد.
راد سلیمانی دبیر شورای معاونین و رئیس توسعه منابع اداره کل در این نشست به تشریح عملکرد حوزه های اداری در اجرای مصوبات جلسه قبلی این شورا اشاره و ضمن تقدیر از معاونین و مسئولین ستادی در اجرای مصوبات قبلی ،از تکمیل مراحل تشکیل صندوق رفاه کارکنان اداره کل خبر داد.
کبری راد سلیمانی ،دبیر شورای معاونین ورزش و جوانان استان بر مستند سازی عملکرد حوزه معاونت توسعه ورزش تاکید و خواستار کاهش درخواست فرم ضمانت بانکی توسط همکاران شد.
رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان که به عنوان مهمان ویژه برای تشریح عملکرد این هیات در پویش سراسری آماده باش حضور داشت به تشریح عملکرد هیات همگانی استان در پویش آماده باش اشاره از ارسال ویدیو های آموزشی به فدراسیون ورزش های همگانی خبرداد.
محمدعلی رهامی ، رئیس هیئت ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد از اجرای طرح پویش ورزش همگانی و آماده باش و برگزاری مسابقات در فضای مجازی ، واتساپ و اینستاگرام خبر و بیان داشت :بسته های معیشتی توسط این هیات توزیع شده است .
رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری آیین تجلیل از پرستاران و کادر درمانی بیمارستان شهید جلیل ،ارسال تجهیزات ووسایل ورزشی بین ورزشکاران و کمپ‌های ترک اعتیاد گچساران و شهرستان دنا به عنوان یکی دیگر ازعملکردهای این هیات در این ایام و برگزاری جلسه با مدیر کل ،معاونین و اعضای هیات در اولین پویش سراسری آماده باش خبر داد.
رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد ،برگزاری مسابقات میدانی با رعایت نکات بهداشتی و پروتکل های بهداشتی در فضای مجازی و از ارسال ۴۰ ویدیو آموزشی به فدراسیون در این پویش بعنوان یکی دیگر از عملکرد مثبت این هیات در پویش سراسری آماده عنوان و از کسب ۱۱ مورد انتخاب هیات استان در هفته اول پویش سراسری آماده باش توسط فدراسیون خبر و اظهار داشت :در این پویش در هفته اول در جذب مخاطب مقام اول ،در انتشار محتوا مقام سوم و در بهترین عملکرد از نظر جذب مخاطب مقام پنجم کشور را توسط فدراسیون کسب کردیم. رهامی از حمایت های علوی مدیرکل و معاونین تقدیر و بیان داشت :پویش سراسری آماده باش از ۱۳ مرداد ماه آغاز و تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت و هدف از برگزاری این طرح توسعه ورزش همگانی و بردن ورزش به خانه های احاد مردم از طریق فضای مجازی است .
این مقام مسئول در هیات ورزشهای همگانی ،هدف این پویش را تمام سنین و کانون اصلی خانواده ذکر و از برگزاری و نشست با رئوفی مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان در پوشش خبری و رسانه‌ای برنامه های ورزش همگانی استان خبر داد.
محمدعلی را رهامی خواستار تعامل بیشتر ادارات شهرستانها با هیات های ورزش همگانی شهرستان شد و خواستار برگزاری برنامه های فرهنگی نوای همسایه در ایام محرم شد.
علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان در این نشست ضمن تشکر از برگزاری برنامه های هیات همگانی در فضای مجازی ، بر استفاده از ظرفیت‌های بهینه در اجرای این برنامه‌ها تاکید و از حمایت های اداره کل در اجرای این طرح خبر داد.
سید محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد هدف اداره کل ورزش و جوانان استان را صحت و سلامتی آحاد جامعه عنوان و اظهار داشت :طبق منویات مقام معظم رهبری توسعه و اشاعه ورزش همگانی از اهداف وزارت ورزش و اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد است و در مهم نیازمند حمایت و مشارکت مسئولین استانی و دستگاههای اجرایی است .
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ،اداره کل را بعنوان اولین دستگاه ورزش و جوانان استانها در تدوین سند چشم انداز توسعه ورزش همگانی برشمرد و اظهار داشت :ایجاد فرهنگ ورزش و توسعه ورزش همگانی از اهداف این اداره کل است .
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر توجه و استفاده بهینه از ظر فیت های دستگاه های اجرایی در پویش سراسری آماده باش تاکید و خواستار مشارکت و حمایت های معاونین و مسئولین ستادی درپوش آماده باش شد .
وی برنظارت و عملکردهای مالی خانه های روستایی و ایجاد صندوق رفاه کارکنان اداره کل و نظارت و آنالیز حاملان انرژی ،آب و برق و گاز و استفاده از اماکن ورزشی در دهه محرم تاکید و خواستار اجرای برنامه نشاط و شادابی در پوشش سراسری آماده شد.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد حضور سرمایه‌گذاران در تکمیل پروژه‌های ورزشی در سطح استان خبر و خواستار تعامل و ارتباط بیشتر روابط عمومی اداره‌کل با صدا و سیمای مرکز استان در انعکاس خبرهای ورزشی ،عمرانی اداره کل شد .
در این نشست مصوبات جلسه قبلی شورای معاونین مورد نقد و بررسی قرار و توضیحات لازم توسط مدیر کل ورزش و جوانان استان ،معاونین و مسئولین ستادی ارائه شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو