خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت 26مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت 26مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت 26مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت 26مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت 26مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی پیامی صادر کرد.
متن پیام تبریک سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان به شرح ذیل است :
بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَی نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
از مؤمنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود را دگرگون نکرده ‏اند. (سوره احزاب ؛ آیه ٢٣)
بیست و ششم مرداد سالروز بازگشت غروز آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است، روز سراسر افتخاری که بر صفحات زرّین انقلاب حک شد و یادآور ایامی است پر از شور و شادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی که عطر شهیدان والامقام را با خود داشتند.
قفس تنگ اسارت نه تنها کبوتران ایثار و رشادت را از پای نیانداخت، بلکه آنان را آبدیده و سفیران سربلند ایران اسلامی نمود تا صدای آزادگی و آزادی خواهی و مبارزه با ظلم و سرسپردگی را از همان سیاه چال های بعثی به گوش جهانیان برسانند .
خاطره از دست دادن همسنگران و هم رزمانشان در جبهه ها و شنکنجه های تمام نشدنی بعثی های جنایتکار هیچ گاه آرمانشان را تزلزلی نبخشید و غنیمت و فرصتی شد تا امروز شاهد آزادی، امنیت و سربلندی و افتخار ایران اسلامی عزیزمان باشیم.
آزادگان، با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و از شکنجه‏‌های مزدوران بعثی هراسی به خود راه ندادند.
اینجانب این ایام سعید و سالروز این خاطره بزرگ را به رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، ملّت شریف ایران، استان کهگیلویه وبویراحمد و ایثارگران و جانبازان عزیز، خانواده معظم شهدا و تمامی آزادگان سرافراز، این سرو قامتان صبر و استقامت تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
سلامت و توفیق همگان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و زعامت ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در راستای خدمت هر چه بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزد منان خواستارم.
سید محمد تقی علوی
مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو