خانه اخبار ایران اخبار ورزش سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

 

 

 

 

 

با حضور مدیر کل ،معاونین ،مسئولین ستادی و کارشناسان حوزه های فرهنگی و ورزشی ، سومین جلسه کارگروه مدیریت ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور مدیر کل ،معاونین ،مسئولین ستادی و کارشناسان حوزه های فرهنگی و ورزشی،سومین جلسه کارگروه مدیریت ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .
در این جلسه که با هدف بررسی و جمع بندی مستندات ارزیابی عملکرد مدیریتی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد ،عملکرد حوزه های مختلف ستادی اداری کل در جمع بندی ارزیابی عملکرد ها مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
پریسا پایمرد ،دبیر کارگروه توسعه مدیریت ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود: با توجه به باز بودن سامانه ارزیابی عملکرد ادارات کل ورزش و جوانان کشور و لزم ثبت مستندات حوزه های قهرمانی ،همگانی ،روستایی و عشایری ،جوانان ،فرهنگی ،پژوهش و مطالعات راهبردی طبق دستورالعمل های تعریف شده از سوی وزارت ورزش و جوانان ،سومین جلسه این کارگروه برگزار شد.
پایمرد ،دبیر کارگروه توسعه مدیریت ورزش و جوانان استان ادامه داد:در این نشست تماتمی نقاط قوت و ضعف حوزه های مختلف شناسایی و راهکارهای لازم جهت ارتقا سطح کیفی و کمی مستندات و در نهایت دستیابیی به رتبه بهتر و برتر در این ارزیایی وزارت ورزش و جوانان مورد نقد و بررسی قرار گرفت .
علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از اقدامات وبرنامه های حوزه های مختلف ستادی در این ارزیابی ،خواستارجدیت و تسریع در تکمیل موارد خواسته شده در ارزیابی عملکرد وزارت ورزش و جوانان شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو