خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: 8 پروژه ورزشی در هفته دولت در استان کهگیلویه و بویر احمد افتتاح و کلنگ زنی می شود

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: 8 پروژه ورزشی در هفته دولت در استان کهگیلویه و بویر احمد افتتاح و کلنگ زنی می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
8 پروژه ورزشی در هفته دولت در استان کهگیلویه و بویر احمد افتتاح و کلنگ زنی می شود

 

 

 

 

 

 

علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :۸ پروژه ورزشی در هفته دولت در استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح و کلنگ زنی می شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ،علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :۸ پروژه ورزشی در هفته دولت در استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح و کلنگ زنی می شود.
سید محمد تقی علوی ، مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت: 8پروژه در شهرستان های بویراحمد ،دنا کهگیلویه و گچساران در هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی می شود.
علوی ، مدیرکل ورزش و جوانان استان در خصوص این پروژه ها افزود:مجموعه ورزشی دهکده ساحلی شهر یاسوج کلنگ زنی و زمین چمن مصنوعی روستای نقاره خانه در شهرستان بویراحمد افتتاح می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح سه پروژه ورزشی در شهرستان کهگیلویه خبر و زمین چمن مصنوعی دشت آزادی ،زمین چمن مصنوعی قلعه دختر و زمین چمن مصنوعی کلایی را از پروژه های افتتاحی شهرستان کهگیلویه برشمرد.
علوی ،افتتاح دو پروژه مهم ، خانه جوان سیسخت و سالن ورزشی روستای تمنک بعنوان دو پروژه افتتاحی در شهرستان دنا عنوان و ادامه داد:
زمین چمن مصنوعی شهید افراز در شهر گچساران تنها پروژه افتتاحی در هفته دولت در این شهرستان است.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد محل اعتبارات پروژه ها را هدایای خاص وزارت نفت و استانی عنوان و بیان داشت :با افتتاح این هشت پروژه ،سرانه فضای ورزشی استان کهگیلویه وبویراحمد از 93 صدم به 94 صدم متر مربع افزایش و ارتقاء خواهد یافت.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حمایت ها و پیگیریهای سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و معاونین ،کلانتری استاندار و معاونین و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در توسعه و ارتقای زیر ساخت های عمرانی و فرهنگی ورزش و جوانان استان تصریح کرد :مبلغ هزینه شده پروژه های افتتاحی چهار میلیارد و 400 میلیون تومان است.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو