خانه اخبار ایران اخبار ورزش نشست مشترک هیات ورزش کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد و هیات کوهنوردی استان

نشست مشترک هیات ورزش کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد و هیات کوهنوردی استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
نشست مشترک هیات ورزش کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد و هیات کوهنوردی استان

 

 

 

 

 

 

نشست مشترک هیات ورزش کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد و هیات کوهنوردی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،نشست مشترک هیات ورزش کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد و هیات کوهنوردی استان برگزار شد.
نشست مشترک هیات های ورزش کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد وکوهنوردی استان با رعایت پروتکل بهداشتی با هدف برنامه ریزی و استفاده بهینه از ظرفیت های هر دو هیات برگزار شد.
در این نشست ، طهمورث داستان مدیر امور اجتماعی و رئیس هیات کارگری استان ضمن خیرمقدم به میهمانان خواستار همکاری هردو هیات برای نیل به اهداف ترسیم شده فدراسیون ورزشی کارگری شد.
داستان ،رئیس هیات کارگری استان افزود: از آنجایی که فدراسیون هیات ورزش کارگری شناسنامه دار است ورزشکاران براساس عضویت در فدراسیون ورزش کارگری قابل شناسایی است و ورزشکاران حتما باید دارای بیمه تامین اجتماعی و در سامانه ورزش کارگری ثبت نام کنند.
داستان خاطر نشان کرد: انجمن کوهنوردی کارگری از فعال ترین انجمن های استان است ،اما به دلیل عدم وجود اسپانسر ورزشی در استان با کمبود هایی روبه رو است .
رئیس هیات ورزش کارگری در ادامه از آمادگی این هیات برای انعقاد تفاهم نامه جهت برگزاری کلاسهای داوری و مربیگری در همه رشته های ورزشی خبر داد.

قلی پور ، رئیس هیات کوهنوردی استان،آموزش به کوهنوردان را اولویت اصلی فدراسیون جهت جلوگیری از آسیب به ورزشکارن و اکوسیستم دانست و بیان داشت که فدراسیون کوهنوردی استان آمادگی لازم جهت هرگونه همکاری با هیات ورزش کارگری استان را دارد

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو