خانه اخبار ایران اخبار ورزش رهامی خبرداد: اجرای ورزش صبحگاهی نیروهای انتظامی در شهر یاسوج

رهامی خبرداد: اجرای ورزش صبحگاهی نیروهای انتظامی در شهر یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
اجرای ورزش صبحگاهی نیروهای انتظامی در شهر یاسوج

 

 

 

 

 

 

رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد از اجرای برنامه ورزش صبحگاهی با حضور نیروهای انتظامی در شهر یاسوج و پیوستن به پویش سراسری آماده باش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ،رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد از اجرای برنامه ورزش صبحگاهی با حضور نیروهای انتظامی در شهر یاسوج و پیوستن به پویش سراسری آماده باش خبر داد.
محمد علی رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :در آیینی و با حضور نیروهای انتظامی استان برنامه ورزش صبحگاهی در شهر یاسوج با رعایت پروتکل های بهداشت و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد .
رهامی ،رئیس هیات ورزشهای همگانی استان افزود :دراین آیین که با حضور معاونین و کادر نیروهای انتظامی مرکز استان و در پارک ولایت شهریاسوج برگزار شد ، معاونت پیشگیری ،معاونت اجتماعی ،معاونت آگاهی ،فرمانده انتظامی یگان ویژه استان ،معاونت تربیت بدنی و آموزش ، رئیس حفاظت اطلاعات عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان و یگان‌های مربوطه حضور داشتند.
رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد در این مراسم از فرمانده نیروی انتظامی استان ،معاونین و کلیه نیروهای تحت امر در اجرای این همایش قدردانی و افزود :با توجه به شیوع ویروس کرونا و کم تحرکی در جامعه فدراسیون ورزش های همگانی طرحهای را جهت مقابله با کرونا وپیشگیری از کم تحرکی تهیه و به هیات های استانی ارسال کرد که یکی از این طرح ها ، پویش سراسری آماده باش است .
وی ادامه داد: ماموریت این طرح آگاهی بخشی، تحرک و ترغیب و رفع موانع ورزشی است.
رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد :
ورزشکاران و عزیزان و علاقمندان می‌توانند اینستاگرام به آدرس:heyat_hamagani_kb (هییت ورزش همگانی ک.ب )به صفحه مجازی این هیات دسترسی پیدا کنند و از ویدیو ها ی آموزشی استفاده و در مسابقات مجازی هیات شرکت کنند.
رئیس هیئت همگانی کهگیلویه و بویراحمد در پایان از فرمانده نیروی انتظامی استان در اجرای برنامه ها و مسابقات تقدیر کرد .
در پایان به قید قرعه به شرکت کنندگان در این همایش هدایای ورزشی اهدا شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو