خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور فرماندار و اعضای ستاد، جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه برگزار شد

با حضور فرماندار و اعضای ستاد، جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
با حضور فرماندار و اعضای ستاد، جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه برگزار شد

 

 

 

 

 

 

با حضور فرماندار و اعضای ستاد ،جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور فرماندار و اعضای ستاد ،جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
در این جلسه رضا نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان به اهمیت و جایگاه جوانان اشاره و خواستار توجه ویژه مسئولین به مشکلات جوانان شد.
نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه با توجه به موضوع جلسه که کاهش آسیب های اجتماعی و اوقات فراغت به بیان اقدامات صورت گرفته در کاهش آسیب های اجتماعی و اوقات فراغت جوانان پرداخت و از تجهیز یازده خانه ورزش روستا به خانه ورزش روستایی تا پایان سال خبر داد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان از افتتاح چمن های مصنوعی در روستاهای کلایه، دشت آزادی و قلعه دختر، به مناسبت هفته ی دولت و شروع و فعالیت اماکن و هیات های ورزشی با حفظ رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در کاهش آسیب های اجتماعی و اوقات فراغت جوانان خبر داد.
وی در ادامه از عدم برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی ازدواج، اعتیاد، روانشناسی و... به خاطری بیماری کرونا خبر و بیان کرد با رفع بیماری منحوس کرونا ،آموزش در هیات های ورزشی برگزار می شود.
نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه اظهار داشت:در سال ۹۸ تعداد ۱۲۰۲ ازدواج ثبت شده ، تعداد ۳۶۵ طلاق و در چهار ماهه نخست سال ۹۹ تعداد ۴۴۳ ازدواج و ۱۱۷ طلاق ثبت شده که این مهم نیازمند توجه مسئولین به مقوله ازدواج و طلاق جوانان در شهرستان است .
فرماندارشهرستان کهگیلویه هم به جایگاه و اهمیت جوانان اشاره و خواستار تجهیز خانه جوان شهر دهدشت و استفاده جوانان از خانه جوان شد.
فرماندارشهرستان از راه اندازی مرکز رشد واحدهای فناوری شهرستان کهگیلویه خبر و اظهار امیدواری کرد که در بحث اشتغال در حوزه کهگیلویه راه اندازی همچین واحدی مفیدباشد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو