خانه اخبار ایران اخبار ورزش صفایی خبر داد:قضاوت داور ملی استان در هفته ی پایانی لیگ برتر فوتبال کشور

صفایی خبر داد:قضاوت داور ملی استان در هفته ی پایانی لیگ برتر فوتبال کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
قضاوت  داور ملی فوتبال کهگیلویه و بویراحمد درهفته پایانی لیگ برتر حرفه ای فوتبال جام خلیج فارس

 

 

 

 

 

 

صفایی رئیس دپارتمان هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد از قضاوت داور ملی فوتبال استان در هفته پایانی لیگ برتر حرفه ای فوتبال جام خلیج فارس خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ،صفایی رئیس دپارتمان هیات فوتبال استان از قضاوت داور ملی فوتبال استان در هفته پایانی لیگ برتر حرفه ای فوتبال جام خلیج فارس خبر داد .
مهدی صفایی،رئیس دپارتمان هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان گل گهر سیرجان از هفته ی سی‌ام لیگ حرفه‌ای فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس را داور ملی فوتبال کهگیلویه و بویراحمد قضاوت می کند.
رئیس دپارتمان داوران هیات فوتبال استان ادامه داد: این بازی فردا پنجشنبه 30 مرداد ماه و از ساعت 20و 45 دقیقه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار و طبق ابلاغ فدراسیون و کمیته داوران ،روح الله شریفی داور ملی استان و کشور این بازی را قضاوت می کند.
صفایی رئیس دپارتمان داوران کهگیلویه وبویراحمد ضمن آرزوی موفقیت برای شریفی در این بازی تصریح کرد: حسن ظهیری از خوزستان به عنوان کمک داور اول ، مرتضی یوسف شهریاری از خوزستان به عنوان کمک داور دوم و عباس راکی از خوزستان بعنوان داور چهارم شریفی را در این بازی کمک می کنند.حسین نجاتی از قم بعنوان ناظر داوری این بازی انتخاب شده است .
برای روح الله شریفی داور فوتبال استان و تیم داوری در این بازی حساس آرزوی موفقیت داریم.
آخرین بروزرسانی ( شنبه, 01 شهریور 1399 ساعت 08:59 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو